En Çok İzlenen Videolar
 • GAZİLERİMİZ GURUR VE ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ
  GAZİLERİMİZ GURUR VE ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ
 • AŞI ODALARI HAZIRLANIYOR
  AŞI ODALARI HAZIRLANIYOR
 • OKTAY; TEBRİK ETTİ
  OKTAY; TEBRİK ETTİ
 • BOĞAZLIYAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
  BOĞAZLIYAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
 • GIDANI KORU SOFRANA SAHİP ÇIK
  GIDANI KORU SOFRANA SAHİP ÇIK
 • SİBERAY FARKINDALIK EĞİTİMİ
  SİBERAY FARKINDALIK EĞİTİMİ
 • LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
  LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
 • SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
  SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
 • BİR ÖDÜLDE VALİDEN
  BİR ÖDÜLDE VALİDEN
 • ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
  ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
 • 7/24 SAHADALAR

  Filyasyon ekipleri 24 saat sahada savaş veriyor.

  Yeni tip koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında filyasyon ekibi, virüsü taşıyanların temas ettiği kişileri tespit etmek için 24 saat sahada görev yapıyor.

  Yozgat il genelinde de Sağlık Bakanlığı koordinesinde Sağlık Müdürlüklerince oluşturulan filyasyon ekipleri Türkiye’nin pandemiyle mücadelesine sahada yürüttükleri özverili çalışmalarla büyük katkı sağlarken, Yozgat Valisi Ziya Polat, Pandemi sürecinde gece gündüz demeden, haftanın 7 günü günün her saati sahada olan Filyasyon Ekiplerine moral ziyaretinde bulunarak, gösterdikleri çaba ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.

  Koronavirüs ile mücadelenin en önemli boyutu olan risk altındaki kişilerin takibini yapan filyasyon ekipleri, risk altındaki vatandaşların koronavirüs belirtisi taşıyıp taşıyamadığını ve genel sağlık durumlarını kayıt altına alıyor.

  Ülke genelinde olduğu gibi Yozgat genelinde de koronavirüsle mücadele çalışmaları etkin ve kararlı bir şekilde yürütülüyor.

  “Sağlık İçin Hepimiz İçin”

  Yozgat Valisi Ziya Polat, yaptığı açıklamada, “Denetim ekiplerimiz haftanın her günü günün her saatinde her alanda denetimlerini sürdürüyor. Lütfen alınan tüm tedbirlere uyalım.  Aldığımız tedbirler kadar güçlüyüz, birlikte başaracağız” dedi.

  Sahada fedakarca görev yapan Filyasyon ekibini ziyaret ederek tekrar teşekkür eden Vali Polat, “Filyasyon ekiplerimiz hepimizin sağlığı için sahada. Tıbbi maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına mutlaka riayet edelim. Pandemi sürecinde gece gündüz demeden, haftanın 7 günü günün her saati sahada olan Filyasyon Ekiplerine moral ziyaretinde bulunduk, gösterdikleri çaba ve emeklerinden dolayı teşekkür ettik” ifadelerinde bulundu.

  “Kurallara uymayanlar KYK Yurtlarında”

  İl genelinde evde izolasyon kurallarına uymayanları KYK Yurtlarına yerleştirilmesine de devam ediliyor.

  Vatandaşların izole edildiği KYK Yurdunda incelemede bulunan Vali Ziya Polat, testi pozitif çıkanların bu süre zarfında evlerinde kalmaları konusunda uyarılarda bulundu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa