En Çok İzlenen Videolar
 • YÜKSEK RİSK GRUBUNDAYIZ
  YÜKSEK RİSK GRUBUNDAYIZ
 • KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRIYA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
  KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRIYA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
 • BAKANLIK DESTEKLİ SİNEMA PROJESİ
  BAKANLIK DESTEKLİ SİNEMA PROJESİ
 • AMELİYATLAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
  AMELİYATLAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
 • YAPILANDIRMA UYARISI
  YAPILANDIRMA UYARISI
 • YATIRIM VE PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
  YATIRIM VE PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
 • ATIKLAR KATMA DEĞERE DÖNÜŞÜYOR
  ATIKLAR KATMA DEĞERE DÖNÜŞÜYOR
 • BİREYLERİN MUTLULUK KAYNAĞI AİLELERİ
  BİREYLERİN MUTLULUK KAYNAĞI AİLELERİ
 • MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
  MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
 • KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
  KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
 • 95. YIL COŞKUSU

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıl dönümü tüm yurtta bugün çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

  İlçemizde de Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında dün Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

  -“OKULLAR HAZIR”-

  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95’inci yıldönümü kutlamaları bugün çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95’inci yıldönümü kutlamalarının tüm halkın katılımı ile coşkuyla kutlanması için hazırlıklar tamamlandı.

  Öğrenciler Cumhuriyetimize yakışır, kusursuz bir kutlama töreni için provalarını tamamladılar. İlçemizde kutlamaların tüm halkın katılımı ile coşkulu bir şekilde kutlanması için tören hazırlıkları prova edildi.

  Boğazlıyan kapalı spor salonunda saat 10.00’da protokol üyeleri, öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasıyla tören başlayacak. Daha sonra Saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunması, ilçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından çeşitli etkinliklerle cumhuriyetimizin 95. yıl dönümü kutlanacak. Ayrıca saat 19.00’da hükümet konağı önünde, kurum amirleri, lise öğrencileri ve halkın katılımı ile “Cumhuriyet Yürüyüşü ve Dilek Feneri” etkinliği düzenlenecek.

  Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, Cumhuriyet Bayramı, şanlı Türk tarihinin en önemli dönüm noktalarından birisi olduğunu vurguladı.

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yapan Kaymakam Sinanoğlu, Cumhuriyet’in ilanı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasıyla Türk Milleti’nin daha güçlü bir şekilde dünya devletleri arasındaki yerini aldığını söyledi.

  Türkiye Cumhuriyeti, bağımsızlığından ödün vermeyerek, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerlemiş, yurduna ve egemenliğine sahip çıkarak devrimlerini gönülden benimseyen Türk milletinin soylu bir göstergesi olduğunu vurgulayan Sinanoğlu, “Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü kutlarken, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularımla ve rahmetle anıyorum. Tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum” ifadelerinde bulundu.

     Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa