En Çok İzlenen Videolar
 • GAZİLERİMİZ GURUR VE ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ
  GAZİLERİMİZ GURUR VE ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ
 • AŞI ODALARI HAZIRLANIYOR
  AŞI ODALARI HAZIRLANIYOR
 • OKTAY; TEBRİK ETTİ
  OKTAY; TEBRİK ETTİ
 • BOĞAZLIYAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
  BOĞAZLIYAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
 • GIDANI KORU SOFRANA SAHİP ÇIK
  GIDANI KORU SOFRANA SAHİP ÇIK
 • SİBERAY FARKINDALIK EĞİTİMİ
  SİBERAY FARKINDALIK EĞİTİMİ
 • LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
  LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
 • SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
  SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
 • BİR ÖDÜLDE VALİDEN
  BİR ÖDÜLDE VALİDEN
 • ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
  ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
 • AK SEVDA 19 YAŞINDA

  AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Memleket sevdasıyla, işimiz hizmet gücümüz millet prensibiyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çıktığımız kutlu yürüyüşün 19.’uncu yılını kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

  AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “AK Parti 19 yıl önce Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde kurulup Milletimizin de desteğiyle 19 yıldır tek başına iktidar olma başarısını göstermiştir” dedi.

  Başkan Düğenci,’Millete efendi olmak için değil, hizmetkar olmak’ için anlayışı ile kurulan ve yeni Türkiye yolunda ülkemizi aydınlığa kavuşturan partimizin kuruluşunun 19’uncu yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz diyen Başkan Düğenci, “Milletimizin desteği ve liderimizin dik duruşu ile milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır. Ülkemizin şahlanışının başlatıldığı 14 Ağustos 2001 tarihten bugüne, Genel Başkanımız ülkemizi çok daha ileriye götürme adına halkımız ile omuz omuza hareket ederek gece gündüz demeden ve hiç yorulmadan 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda inanç ve azimle yürüyecektir” diye konuştu.

  Başkan Düğenci, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti’yle Türkiye’nin geleceğine dönük çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 19. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

  AK Parti teşkilatı olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Milletimizin AK Parti’ye olan desteği, ülkemizin istiklal ve istikbaline verdiği destekle doğru orantılıdır. İşte bu sebepten dolayı milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyeceğiz.

  Bu duygu ve düşüncelerle 14 Ağustos 2001’den bugüne kadar AK Parti teşkilatında görev almış kurucularımızdan başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, il genel meclisi, belediye meclis üyelerimize, belde ve köy temsilcilerimizden tüm üyelerimize kadar tüm gönüldaşlarımızı saygıyla selamlıyorum” ifadelerinde bulundu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa