En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
BAŞKAN COŞAR; VERİMLİ VE GÜZEL TOPLANTI OLDU

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçede STK ve basın mensuplarının katılımı ile düzenlenen toplantının ardından değerlendirmelerde bulundu. Başkan Coşar; “Her açıdan verimli ve çok güzel bir toplantı oldu. Bu tür toplantıların yol gösterici olacağını inanıyorum” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısı ilçede en çok konuşulan haberler arasında yerini aldı.

Vizyonu, bilgi ve birikimi ile Boğazlıyan’ın geleceğini inşa edecek projeleri kamuoyu ile paylaşan, ayrıca hayata geçen projelerle ve yapımı planlanan projeleriyle sık sık gündeme gelen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, kısa sürede yaptığı çalışmalar ile yine gönüllere dokundu.

İlçede Sivil Toplum Kuruluşları ve basın mensuplarının katılımı ile düzenlenen toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Coşar, “Birlikteliği, gönüllülüğü ve dayanışmayı temsil eden sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkanları ile basınımızın güzide temsilcilerinin katılımlarıyla, geleceğin güçlü Boğazlıyan’ı için hayata geçirdiğimiz projelerimizin durum değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik” dedi.

Başkan Coşar, toplantının her açıdan verimli ve çok güzel bir toplantı olduğunu belirterek, “Bu tür toplantıların yol gösterici olacağını inanıyorum. Katılımlarından dolayı sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkanları ile basınımızın güzide temsilcilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Boğazlıyan’a kurulacak olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’ne de değinen Başkan Coşar, “İlçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Beyefendiye Boğazlıyan’a verdiği değerden ötürü tüm hemşehrilerim adına saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca; Boğazlıyan için kurduğumuz tüm hayalleri gerçeğe dönüştürüyor, ilçemize çok yakışan bir eseri hizmetinize sunuyoruz. Kongre ve Kültür Merkezi gençlerimize, vatandaşlarımıza ve gelecek nesillerimize hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa