En Çok İzlenen Videolar
 • EĞİTİMDEKİ HIZLI YÜKSELİŞ GÖZ DOLDURUYOR
  EĞİTİMDEKİ HIZLI YÜKSELİŞ GÖZ DOLDURUYOR
 • ROTAMIZ MİLLİ
  ROTAMIZ MİLLİ
 • HIZLI TREN SEVİNCİ
  HIZLI TREN SEVİNCİ
 • KİMSESİZ VATANDAŞA JANDARMA’DAN YARDIM ELİ
  KİMSESİZ VATANDAŞA JANDARMA’DAN YARDIM ELİ
 • ALTIN BEBEK DOSTU İL YOZGAT
  ALTIN BEBEK DOSTU İL YOZGAT
 • ENERJİ KULLANIMINA DİKKAT ÇEKİLDİ
  ENERJİ KULLANIMINA DİKKAT ÇEKİLDİ
 • DSİ HAYAT VERECEK
  DSİ HAYAT VERECEK
 • SEVDAMIZ EĞİTİM
  SEVDAMIZ EĞİTİM
 • PROJE KABUL EDİLDİ
  PROJE KABUL EDİLDİ
 • ÖĞRENCİLERE KIYAFET YARDIMI
  ÖĞRENCİLERE KIYAFET YARDIMI
 • BELEDİYE’DEN İYİLİK HAREKATI

  Boğazlıyan Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçede yardımlaşma kültürünü artırmaya yönelik hizmetlerini devam ettiriyor. Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın “İyiliği Çoğaltıyoruz” projesiyle başlattığı toplumsal dayanışma çağrılarına ilk günden hayırsever vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

                  Boğazlıyan Belediyesi “İyiliği Çoğaltıyoruz” projesi ile ihtiyaç sahiplerine ışık oluyor. İkinci el kullanılabilir durumdaki kıyafet ve eşyalarını bağışlayan Boğazlıyanlılar ihtiyaç sahiplerine destek oluyor.

                  “İyiliği Çoğaltıyoruz”

                  Boğazlıyan Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeye ilk günden gönüllü bağışçılardan büyük destek geldi.

                  Gönüllü vatandaşların bağışladıkları kullanılabilir durumdaki ikinci el kıyafet ve eşyalar bir araya getirilerek, ihtiyaç sahibi vatandaşlara büyük destek oldu.

                  “İyiliği Çoğaltıyoruz” projesine çok sayıda gönüllü ve hayırsever destek oluyor.

                  Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, toplumda yardımlaşma ve dayanışma duygusunun kaybolmaması, imece ruhunun yaşatılmasını amaçladıklarını dile getirdi.

                  Bu kapsamda; “El ele, gönül gönüle, iyiliği çoğaltıyoruz projesini başlattıklarını aktaran Başkan Coşar, “Amacımız toplumumuz ve kültürümüzü yüzyıllarca ayakta tutmuş olan yardımlaşma kavramların yaşamasını arzu ediyoruz. İhtiyaç fazlası kullanılabilir durumdaki ev eşyası ve giysileri, ihtiyacı olan insanlarımızla buluşturmak istiyoruz. Belediyemiz yardımsever ve gönüllü vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi görecek” dedi.

                  “İhtiyacı olan vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla gelerek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir imkan sağlıyoruz” diyen Başkan Coşar, “Kullanılabilir durumdaki kıyafet ve eşyaları yeni sahiplerine ulaştıracağız. Vatandaşlarımız bizlere 0 534 500 18 08 numaralı WhatsApp iletişim hattımız üzerinden mesajlarınızı ileterek, kardeşlik köprüsünün bir parçası olabilir.

                  Toplanan yardımları Boğazlıyan Kaymakamlığı karşısında bulunan Millet Kıraathanesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Kampanyanın ilk günden yoğun ilgi göstermesi bizleri mutlu etti” ifadelerinde bulundu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa