En Çok İzlenen Videolar
 • Anketler

  Sizce web sayfamız nasıl?

  Sonuçları Göster

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • BOĞAZLIYAN BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

  Boğazlıyan Belediyesi’nin başvuru sahibi olduğu ve Gönül Elçileri Derneği ortaklığında  “Erken Okul Terkinin Önlenmesi Gençlik Stratejisi” projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan çalıştay Boğazlıyan Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

  Boğazlıyan Belediyesi’nin Gönül Elçileri Derneği ile birlikte Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus+ KA347 “Yapılandırılmış Diyalog” teklif çağrısı kapsamında uyguladığı “Erken Okul Terkinin Önlenmesi Gençlik Stratejisi” Projesi’nin 1. Çalıştayı Boğazlıyan’da 2-5 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan çalıştay için hazırlıklar sürüyor.

  Projede yer alacak olan genç katılımcılar, aktif katılım sergileyecek, takım çalışmasına uyumlu, kendini geliştirmeye açık, konu hakkında çözüm üretebilen, açık fikirli, erken okul terkinin önlenmesi için çözümler üretmeye istekli ve erken okul terki yaşamış dezavantajlı gençler olacak. Ayrıca proje kapsamında katılımcılara Youthpass Sertifikası ve Katılım Belgesi verilecek, Erken Okul Terkinin Önlenmesi için önemli adımlar atılacak.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler