En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
BOĞAZLIYAN OSB’YE BİR ADIM DAHA

Yozgat’ın gururu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret eden Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’a birçok yönden katkı sağlayacak, Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ile devam etmekte olan proje ve yatırımlar ile ilgili bilgiler sundu.

Boğazlıyan’ın bereketli toprakları ve potansiyellerini harekete geçirmek için gece-gündüz çalışan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın gerek seçim öncesinde ve gerekse sonrasında, özellikle ilçemizin ekonomik refahını artırmak, üretim yapma, gençlerimize istihdam sağlamak, gelişen, büyüyen, modern, daha yaşanabilir, umut dolu aydınlık bir gelecek inşa etmek adına, “En büyük hayalim” dediği ve ısrarla üzerinde durduğu Organize Sanayi Bölgesi’nde büyük mesafeler alınmaya devam ediyor.

COŞAR; ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

İlçe ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) faaliyete geçmesi konusunda  çalışmalarını artıran Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ı makamında ziyaret etti.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın önemli projeleri arasında yer alan başta Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi projesi olmak üzere çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.             Bir süre önce Yozgat Valisi Ziya Polat ile birlikte Boğazlıyan OSB’nin kuruluş protokolünü imzalayan Başkan Coşar,  diğer yandan da Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ile devam etmekte olan proje ve yatırımlar ile ilgili Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a bilgiler sundu.

OKTAY’I ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yozgat’ın gururu Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret ettiklerini belirterek, “Ziyarette; İlçemize birçok yönden katkı sağlayacak, Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ile devam etmekte olan proje ve yatırımlarımız ile ilgili bilgi sunduk.

Bizleri onure ederek, makamında kabul eden Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza tüm hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyorum.

Mütevazi kişiliği ile hem bizim, hem de hemşehrilerimizin gönlünü feth eden sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız; Boğazlıyan’lı hemşehrilerimize gönülden selamlarını ve sevgilerini iletti” dedi.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa