En Çok İzlenen Videolar
 • Anketler

  Sizce web sayfamız nasıl?

  Sonuçları Göster

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • BOĞAZLIYAN TSO’DAN YATIRIMCILARA ÇAĞRI

  Boğazlıyan TSO üyelerini proje hakkında bilgilendirdi. Yatırımcılar ücretsiz proje hazırlayabilecek

  Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası, bilgilendirme eğitimlerine çevrimiçi devam ediyor.

  Önceki yıllarda Oda Konferans Salonunda birçok eğitim, toplantı ve seminere ev sahipliği yapan Boğazlıyan TSO, yeni tip Covid-19 nedeniyle iş planındaki faaliyetleri farklı bir mecradan yürütüyor.

  Bu kapsamda üyelerine çevrimiçi eğitim imkanı sunan Oda, Yozgat TKDK İl Koordinatörlüğü Uzmanları’nın sunumlarıyla 9. Başvuru Çağrı ilanı için bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

  Sunumların ardından üyelerin soruları cevaplandırılırken, yatırımcıların ücretsiz proje hazırlayabilecekleri, protokol kapsamında işbirliği kapsamının genişletileceği vurgulandı.

  TSO Başkanı Öcal Öcalan, “Kırsal kalkınma programlarında belirlenen hedefleri desteklemek, uygulamada yer alan tüm paydaşlar arasında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak amacıyla üyelerimize bilgilendirme eğitimlerine çevrimiçi devam ediyoruz” dedi.

  Yozgat TKDK İl Koordinatörlüğü Uzmanları’nın sunumlarıyla 9. Başvuru Çağrı ilanı için bilgilendirme toplantısı düzenlediklerini aktaran Öcalan, “Yapılacak olan her işte ülkemizin kalkınması ve kırsal kalkınma için her konuda fikirlerimizle katkı sunmalıyız. Anadolu, kültürleri ve toprakları birbirine bağlayan bir köprü. Yatırım yapmak isteyenler için ücretsiz proje hazırlama olanağı da sunuluyor” diye konuştu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler