En Çok İzlenen Videolar
 • YATIRIMLAR SÜRÜYOR
  YATIRIMLAR SÜRÜYOR
 • ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
  ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
 • KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
  KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
 • ŞEKER’E YÜKSEK NOT
  ŞEKER’E YÜKSEK NOT
 • TARIMDA DENGELER DEĞİŞİYOR
  TARIMDA DENGELER DEĞİŞİYOR
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • BOĞAZLIYAN YASAK DİNLEMİYOR

  Korona Virüs’ten korunmak amacıyla alınan önlemler çerçevesinde sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen bazı vatandaşların yasak dinlemediği ortaya çıktı.

  “Kontrollü Sosyal Hayat” maalesef Boğazlıyan’da da delindi. Geçtiğimiz hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağına büyük oranda uyulurken, bazı vatandaşların yasak dinlemediği ortaya çıktı.

  Özellikle Mevlana Mahallesi’nde havanın da sıcak olması nedeniyle kimi yürüyüş yaparken, kimisi ise çeşitli bahanelerle sokakta olması özellikle kısıtlamaya uyan vatandaşları tedirgin etti.

  “POLİSLE KÖŞE KAPMACA OYNADILAR”

  Sokağa çıkma yasağı dolayısıyla Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, sürekli anonslarla vatandaşları uyarırken, polis aracını gören, sokağa çıkma yasağını ihlal eden vatandaşların binalara gizlenmesi ise ilginç görüntülere neden oldu.

  Vatandaşların taşıyıcı olma ihtimali korkutucu bir sonuç oluşturabileceği düşünülmeden hareket ettikleri görülürken, alınan tedbirlere büyük oranda uyan Boğazlıyan halkı sorumsuzca davranan vatandaşlara tepkilerini dile getirdiler.

  “ALINAN KARARLAR SAĞLIĞIMIZ İÇİN”

  “DENETİMLER SIKLAŞTIRILMALI”

  Vatandaşlar, “İçişleri Bakanlığı’nca alınan kararlar bizim sağlığımız için oldukça önemli. Ama görüyoruz ki; bazı sorumsuz vatandaşların kısıtlamaları ihlal ettiğine şahit oluyoruz. Vatandaşlarımız çeşitli bahaneleri öne sürüyor. Denetimler daha da sıklaştırılmalı” ifadelerinde bulundular.

  “VİRÜS HENÜZ GEÇMİŞ DEĞİL”

  Öte yandan gerek ülkemizde gerekse Boğazlıyan’da COVİD-19 virüs salgını devam ediyor. Yetkililer, alınan tedbir ve önlemlere tüm vatandaşların uymaları gerektiği konusunda sürekli bilgilendirme yaparken, “Alınan tedbirler, birimiz değil, hepimizin sağlığı için. O yüzden tedbirlere mutlaka uyalım. Maske, mesafe ve hijyene daha da dikkat edelim. Birlikte başaracağız” uyarısını yeniliyor.

  “PARA CEZASI YAZILDI”

  Bu arada, emniyet ve jandarma bölgesinde kısıtlamaya uymayan yaklaşık 50 kişiye ise sokağa çıkma yasağını ihlal etmekten idari para cezası uygulandığı öğrenildi.

  06.01.2021  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa