En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
BOĞAZLIYAN’DA SICAK HİZMET

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatı ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ile yaşlı ve kimsesizlere sıcak yemek ulaştırılacak.

“BOĞAZLIYAN DA HUZUR VE BEREKET RÜZGARI”

Maddi durumu yerinde olmayan ve sağlık sorunları nedeniyle yemek yapamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Ramazan ayında da unutulmuyor. Boğazlıyan Belediyesi ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesizleri tek tek tespit ederek, 11 ayın sultanı Ramazan ayı süresince vatandaşlara sıcak yemek ulaştıracak.

“İHTİYAÇ SAHİPLERİ UNUTULMADI”

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş ve üstü ile kimsesizlere gönüllerini açan Boğazlıyan Belediyesi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşuyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Ramazan ayının birleştirici ruhunu hep birlikte yaşıyoruz. Yaşadığımız topraklar birliğin ve hoşgörünün en güzel örneklerinden birini teşkil ediyor” dedi.

Ramazan ayının Boğazlıyan’a Ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesi dileğinde bulunan Başkan Coşar, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ile yaşlı ve kimsesizlere sıcak yemek ulaştırılacağını söyledi.

“İFTAR ÇADIRI KURULMAYACAK”

Ramazan ayı süresince hazırlanan yemeklerin tespit edilen vatandaşların kapılarına kadar götürüp teslim edileceğini belirten Başkan Coşar, “Yaşlı, maddi durumu yerinde olmayan ve bakacak kimsesi bulunmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sıcak yemeklerini ulaştıracağız. Hizmetimiz her gün hiç aksamadan devam edecek. Böylesine yoğun bir tempoda dua bizim en büyük motive kaynağımız olacak. Huzur ve kardeşlik iklimi olan ramazan ayı birlik ve beraberliğimize vesile olsun. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu ,Ramazan ayı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olması dilerim. Geçtiğimiz yıllarda iftar çadırları kuruluyordu. Bu yıl koronavirüs tedbirleri kapsamında iftar çadırı kurulmayacak” dedi.

“Koronavirüs salgınına karşı mücadelemizi de artırarak sürdürüyoruz” diyen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “İnşallah Ramazan ayında da koronavirüs tedbirlerini elden bırakmayacağız. Belediye olarak bir yandan dezenfekte çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da yatırım ve hizmetlerimize devam ediyoruz. Hep birlikte koronavirüs salgınına karşı mücadele edeceğiz. Bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Tüm halkımızın mübarek Ramazan ayını tebrik ederim” şeklinde konuştu.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa