En Çok İzlenen Videolar
 • BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
  BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
 • ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
  ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
 • ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
  ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
 • Kapımızda gönlümüzde Açık
  Kapımızda gönlümüzde Açık
 • KONUT SATIŞLARI ARTTI
  KONUT SATIŞLARI ARTTI
 • YAPILANDIRMA BAŞLADI
  YAPILANDIRMA BAŞLADI
 • 1050 METREKARE MODÜLER YÜKSEK OLUK HAVALANDIRMALI SERA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
  1050 METREKARE MODÜLER YÜKSEK OLUK HAVALANDIRMALI SERA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
 • ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
  ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
 • ÇEMBER DARALIYOR
  ÇEMBER DARALIYOR
 • HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR
  HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR
“BOĞAZLIYAN’I ZİRVEDE TUTACAĞIZ”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Boğazlıyan’ın büyümesi ve gelişmesi için çalışmaları artırarak sürdürdüklerini söyledi. Kamu kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başkan Düğenci; “Boğazlıyan için yereldeki tüm aktörlerle tek vücut olarak hareket ederek, Boğazlıyan için hepimiz çok çalışmalıyız. Ortak akılla hareket ederek, ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Hizmet için elbirliğiyle çalışıp, kıymetli Boğazlıyanlı vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz.” dedi.

Bir süre önce 7. olağan Kongresi’ni gerçekleştiren ve geçtiğimiz günlerde görev dağılımını yapan AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı, Osman Düğenci başkanlığında kamu kurum ve kuruluşlara ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında Boğazlıyan Kaymakamı Metin Demirel’i makamında ziyaret eden AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Demirel’le bir süre sohbet etti.

Ziyarette; İlçe hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunan heyet daha sonra Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, Tapu Müdürü Derviş Üner, Mal Müdürü Hulusi Aslan, Vergi Dairesi Müdürü vekili Hüseyin Kaya ile Nüfus Müdür vekili Recep Koçyiğit’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kamu kurum ve kuruluşları ziyaret ettiklerini söyledi.

“BOĞAZLIYAN İÇİN HEPİMİZ ÇOK ÇALIŞMALIYIZ”

Başkan Düğenci, Boğazlıyan için yereldeki tüm aktörlerle tek vücut olarak hareket ederek, “Boğazlıyan için hepimiz çok çalışmalıyız” dedi.

Boğazlıyan’ın yaşanılabilir bir ilçe olduğunu vurgulayan Başkan Osman Düğenci, “İlçemiz sosyo-ekonomik anlamda birçok yaşanabilirlik kriterlerini aynı anda sağlayarak zirvede yer almaya devam ediyor. Bu vizyonu kalıcı kılmak için ise ilçemize atanmış ve seçilmiş kurum ve kuruluş temsilcilerimizle aynı masada ortak akılla hareket ederek, ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Hizmet için elbirliğiyle çalışıp, kıymetli Boğazlıyanlı vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz” diye konuştu.

“Kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam edeceğiz” diyen Başkan Düğenci, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde kurum yetkililerimizle, bilgi alışverişinde bulunduk. Kurum ziyaretleri bizim için büyük önem taşıyor. İlçemizin daha da gelişmesi ve büyümesi için karşılıklı diyalog halinde olmamız gerekiyor. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle, hem kurum yetkililerimizle fikir alışverişi yapıyor, hem de yapılacak ve üzerinde çalışılacak projeleri değerlendiriyoruz” açıklamasında bulundu.

Ziyaretlerde; kamu kurum ve kuruluş temsilcileri yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa