En Çok İzlenen Videolar
 • BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
  BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
 • ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
  ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
 • ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
  ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
 • Kapımızda gönlümüzde Açık
  Kapımızda gönlümüzde Açık
 • KONUT SATIŞLARI ARTTI
  KONUT SATIŞLARI ARTTI
 • YAPILANDIRMA BAŞLADI
  YAPILANDIRMA BAŞLADI
 • 1050 METREKARE MODÜLER YÜKSEK OLUK HAVALANDIRMALI SERA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
  1050 METREKARE MODÜLER YÜKSEK OLUK HAVALANDIRMALI SERA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
 • ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
  ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
 • ÇEMBER DARALIYOR
  ÇEMBER DARALIYOR
 • HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR
  HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR
Boğazlıyanlı Umreciler Arafat’talar

Boğazlıyan’dan Postallı Turizm Şirketi ile kutsal topraklara giden Umreciler, Arafat dağını ziyaret etti, ikinci umrelerini yapmak için Hudeybiye’ye gidip ihrama girdiler. Türkiye için, bütün İslam Alemi için dua ettiler.

Boğazlıyan’dan Postallı Turizm Şirketi organizasyonuyla kutsal topraklara giden umrecilerin ziyaret programları çok sıcak ve samimi bir ortamda devam ediyor.

Postallı Turizm Şirketi Organizasyonu Boğazlıyan temsilcisi Gazi Doğan rehberliğinde yaklaşık on gündür Umre görevini yerine getirmek için kutsal topraklarda bulunan Boğazlıyanlı umreciler Mekke’de Arafat Dağı’nı ziyaret ettiler. Arafat’ta ihrama giren Kabe’ye gidip tavaf ve say görevlerini yapıp ikinci umrelerini yerine getirdiler.

“TÜRKİYE İÇİN DUA ETTİLER”-

Kutsal topraklara giden Boğazlıyanlı umreciler Türkiye için, bütün İslam Alemi için dua ettiler. Suudi Arabistan’da bulunan Boğazlıyanlı Umreciler kutsal mekanları ziyaret ettiler.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.s.) Mekke’den Medine’ye hicret etmiş olduğu güzergahın ilk durağı olan Sevr dağı, Arafat, Müzdelife, Mina ve Nur dağında bulunan Hira mağarası gibi mekanları ziyaret eden Umreciler Arafat Umresi yaparak 2. Umre vazifesini de yerine getirdiler.

Arafat dağını büyük bir heyecan ve meraklı gözlerle bakan umreciler Hz. Adem’le ve Hz. Havva annemizin buluştukları Cebelü Rahme tepesine de çıkarak dualar ettiler.

Güzel bir kardeşlik havasının oluştuğu program dolu dolu geçerken, ayrıca tecrübeli hoca Gazi Doğan’ın da buradaki manevi havaya çok katkılarının olduğunu belirten ve Umre ziyaretinde bulunan Gazetemiz imtiyaz sahibi Ayhan Tarikci, umre görevini yerine getirmekten çok mutlu olduğunu dile getirerek, böyle bir ziyarete vesile oldukları için postallı turizm şirketine teşekkür etti.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa