En Çok İzlenen Videolar
 • YÜKSEK RİSK GRUBUNDAYIZ
  YÜKSEK RİSK GRUBUNDAYIZ
 • KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRIYA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
  KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRIYA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
 • BAKANLIK DESTEKLİ SİNEMA PROJESİ
  BAKANLIK DESTEKLİ SİNEMA PROJESİ
 • AMELİYATLAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
  AMELİYATLAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
 • YAPILANDIRMA UYARISI
  YAPILANDIRMA UYARISI
 • YATIRIM VE PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
  YATIRIM VE PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
 • ATIKLAR KATMA DEĞERE DÖNÜŞÜYOR
  ATIKLAR KATMA DEĞERE DÖNÜŞÜYOR
 • BİREYLERİN MUTLULUK KAYNAĞI AİLELERİ
  BİREYLERİN MUTLULUK KAYNAĞI AİLELERİ
 • MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
  MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
 • KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
  KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
 • CHP’de Gündem Ön Seçim

  Cumhuriyet Halk Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanlığı’nda ön seçim heyecanı yaşanıyor.

  Sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya gelen CHP heyetinde gündem ön seçim.

  Cumhuriyet Halk Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker başkanlığında; CHP Belediye Başkan aday adayları Ali Ayık, Ömer Hokkaömeroğlu ve Abdullah Karakoçluoğlu ile CHP İl Genel Meclis üyesi aday adayları Emin Mustafa Baran, Sinan Yozgat ve Tuncer Türksoy ile CHP yönetimi ve basın mensuplarının katılımı ile Sungurlar Aile Lokantası’nda sabah kahvaltısı düzenlendi.

  Cumhuriyet Halk Partisi Boğazlıyan İlçe Teşkilatı, 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi belediye başkan adayını tüm üyelerin katılımıyla ön seçim yaparak, sandıkla belirleyecek.

  -“BAŞKAN PEKER, YEREL SEÇİMLERDE İDDİALIYIZ”-

  Cumhuriyet Halk Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker, yerel seçimlerde iddialı olduklarını belirterek, “17 Kasım Cumartesi günü parti üyelerimizin katılımı ile Boğazlıyan Belediye Başkan adayı ile İl Genel Meclis üyesi aday sıralamasını belirleyeceğiz. Ön seçimden çıkan sonuç, Boğazlıyan’ımız için Ülkemiz için hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

  -“BOĞAZLIYAN ADAYINI HALK BELİRLEYECEK”-

  2019 yerel seçimlerinde mutlaka Boğazlıyan Belediyesi’ni alacaklarını vurgulayan Peker, “Bunun için; tüm üyelerimizin katılımı ile belediye başkan adayını ön seçimle belirleyeceğiz. CHP Belediye Başkan aday adaylarımız Ali Ayık, Ömer Hokkaömeroğlu ve Abdullah Karakoçluoğlu için üyelerimiz sandık başına gidecek. Sandıktan çıkan sonuçla birlikte belediye başkan adayımızı kamuoyunu duyurmuş olacağız. Ayrıca yine CHP İl Genel Meclis üyesi aday adayları Emin Mustafa Baran, Sinan Yozgat ve Tuncer Türksoy’un aday sıralamasının belirlenmesi için de üyelerimiz sandık başına gidecek” açıklamasında bulundu.

  -“TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİ”-

  Başkan Ahmet Peker, “Boğazlıyan için, köylerimiz için, beldelerimiz için hizmet etmek istiyorum diyen aday adaylarımız için yapılacak olan ön seçime tüm partili üyelerimizi bekliyoruz. Buradan çıkan sonuç ışığında; 31 Mart seçimlerine daha da güçlü bir şekilde çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz. CHP üyesi her zaman doğru karar vermiştir. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

  Peker, gerek Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayları, gerekse İl Genel Meclis üyesi aday adaylarının hepsinin ortam amacının Boğazlıyan’a hizmet etmek olduğunu vurgulayarak, aday belirleme çalışmalarının sonucunda sahada çalışmalarına ağırlık vereceklerini sözlerine ekledi.

  -“HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”-

  CHP Belediye Başkan aday adayları Ali Ayık, Ömer Hokkaömeroğlu ve Abdullah Karakoçluoğlu ile CHP İl Genel Meclis üyesi aday adayları Emin Mustafa Baran, Sinan Yozgat ve Tuncer Türksoy, 2019 seçimlerinin Boğazlıyan’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesi dileğinde bulundular.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa