En Çok İzlenen Videolar
 • ORTAK AKILLA ORTAYA GÜZEL İŞLER ÇIKARTALIM
  ORTAK AKILLA ORTAYA GÜZEL İŞLER ÇIKARTALIM
 • ÜRÜN DESTEĞİ UYARISI
  ÜRÜN DESTEĞİ UYARISI
 • OKTAY’DAN MİLLİ SAVUNMA SANAYİSİ VURGUSU
  OKTAY’DAN MİLLİ SAVUNMA SANAYİSİ VURGUSU
 • PROJE BAŞVURULARI BAŞLADI!
  PROJE BAŞVURULARI BAŞLADI!
 • DRONE İLE TARİHİ BASKIN
  DRONE İLE TARİHİ BASKIN
 • AYNI ANDA İKİ BAŞARILI AMELİYAT
  AYNI ANDA İKİ BAŞARILI AMELİYAT
 • VERİM ARTIŞI SEVİNDİRDİ
  VERİM ARTIŞI SEVİNDİRDİ
 • KADINA ŞİDDETE HAYIR
  KADINA ŞİDDETE HAYIR
 • KADINA ŞİDDETE HAYIR
  KADINA ŞİDDETE HAYIR
 • BOĞAZLIYAN’DA 67 ADET TARİHİ ESER ELE GEÇİRİLDİ
  BOĞAZLIYAN’DA 67 ADET TARİHİ ESER ELE GEÇİRİLDİ
COVİD DENETİMLERİ HIZ KESMİYOR

Boğazlıyan’da da büyük bir kararlılıkla sürdürülen yeni tip Koronavirüs (Covid 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele amacıyla gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor.

İlçede, Boğazlıyan Kaymakamlığı koordinesinden İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Koronavirüs (Covid 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyulup uyulmadığı konusunda büyük bir kararlılıkla denetimlerini sürdürüyor.

İşyerleri ve alışveriş yapmak üzere gelen vatandaşlar başta olmak üzere tüm vatandaşlar maske, sosyal mesafe ve hijyen  kurallarına uymaları hususunda sürekli bilgilendiriyorlar.

İlçede Koronavirüs (Covid 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uymayan vatandaşlara idari para cezası yazılırken; yetkililer, bundan sonra da alınan tedbirlere uyulmaması halinde para cezalarının yazılmasına devam edileceğinin bilinmesini istiyorlar.

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe merkezi ve çevresinde halkın sağlığı,  pandemi ile mücadele, uyarı ve cezai müeyyide uygulama amacıyla (1) haftalık süreçte uygulama ve denetlemeler gerçekleştirdi.

Denetimlerde maskenin düzgün takılması, sosyal mesafe kurallarına uyulması, iş yeri, araç, kişisel temizlik kurallarına uyulması konularına önem verilirken, kurallara uymayan iş yerleri ve şahıslara cezai işlemler uygulandı.

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, vatandaşların kurallara uyarak sağlıklı günler geçirmesi amacıyla, Berber, Kuaför, Pastane, Fırın, Market, Pazar Yerleri, İş Yerleri, Otogar, Toplu Ulaşım Araçları ile diğer alanlardaki denetimlerin Ülkemizin COVİD-19 ile mücadelesine etkin olarak katkı sağlaması ve ilçenin sağlık güvenliğini artırmak için denetimlerin artarak devam edeceği ve kurallara uymayanlara ise cezai müeyyideler uygulanacağı bildirildi.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa