En Çok İzlenen Videolar
 • GAZİLERİMİZ GURUR VE ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ
  GAZİLERİMİZ GURUR VE ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ
 • AŞI ODALARI HAZIRLANIYOR
  AŞI ODALARI HAZIRLANIYOR
 • OKTAY; TEBRİK ETTİ
  OKTAY; TEBRİK ETTİ
 • BOĞAZLIYAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
  BOĞAZLIYAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
 • GIDANI KORU SOFRANA SAHİP ÇIK
  GIDANI KORU SOFRANA SAHİP ÇIK
 • SİBERAY FARKINDALIK EĞİTİMİ
  SİBERAY FARKINDALIK EĞİTİMİ
 • LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
  LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
 • SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
  SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
 • BİR ÖDÜLDE VALİDEN
  BİR ÖDÜLDE VALİDEN
 • ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
  ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
 • DENETİMLER SÜRÜYOR

  Boğazlıyan halkının huzur, güven ve sağlığı için ilçe genelinde duyarlılığı arttırmak, vatandaşları uyarmak ve sağlık tedbirlerine uymayanlara cezai yaptırım uygulamak amaçlı denetimler artarak devam ediyor.

  Denetim ekiplerinin başında bulunan İlçe Emniyet Müdürü Volkan Güneş, İçişleri Bakanlığının Covid-19 tedbirleri kapsamında Boğazlıyan Kaymakamlığı Koordinesinde, COVİD-19 tedbirleri hakkında bilgilendirmede bulunarak, Maske takılmasının zorunlu olduğunu, sosyal mesafe kurallarına uyulması gerektiğini, hijyen ve izolasyon sürecine uyulması gerektiği konularında esnaf ve vatandaşlara bilgiler aktardı.

  Otomobil, tarım araçları, toplu ulaşım araçlarının bakım, onarım, tamiratını yapan Boğazlıyan Sanayi Bölgesi esnafını uyarmak, bilgilendirmek ve kural ihlallerini önlemek amacıyla;İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile alan denetimleri gerçekleştirildi.

  Denetim ekiplerinin başında bulunan İlçe Emniyet Müdürü Volkan Güneş, İçişleri Bakanlığının Covid-19 tedbirleri kapsamında Boğazlıyan Kaymakamlığı Koordinesinde, alınan talimatlar doğrultusunda Sanayi esnafıyla görüşerek, dükkânlarda bulunan vatandaşlarla bire bir sohbet ederek COVİD-19 tedbirleri hakkında bilgilendirmede bulundu,       Maske Takılmasının Zorunlu Olduğunu, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyulması Gerektiğini, Hijyen ve İzolasyon Sürecine uyulması gerektiği konularında bilgiler aktardı.

  Ayrıca; İzolasyon ekipleri  Kaymakamlık talimatları doğrultusunda Pozitif ve Temaslı vakaları ikametlerinde denetledi. Denetim kapsamında, Sanayide bulunan Oto tamiri, Tarım Makinesi Tamiri, Mobilya, Demir işletmeleri gibi esnaflar ile Çarşı merkezinde AVM ve esnaflara denetlendi.

  Sesli ikaz sistemleri ile gerekli uyarı ve denetlemelerin yapıldığı, Boğazlıyan halkının huzur, güven ve sağlığı için ilçe genelinde duyarlılığı arttırmak, vatandaşları uyarmak amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde sağlık tedbirlerine uymayanlara cezai yaptırım uygulandı.

  DENETİMLER ARTARAK SÜRECEK

  Covid-19 tedbirleri kapsamında denetimlerin artarak devam edeceği, maske takılmasının zorunlu olduğu, sosyal mesafe kurallarına uyulması gerektiği, hijyen ve izolasyon sürecine uyulmasının önemine dikkat çekildi.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa