En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
ESNAFTAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM ELİ

Boğazlıyanlı esnaf Levent ve Bülent Bağcı, ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı kesimlerin yaşam kalitelerini artırmak ve ihtiyaçlarını gidermek adına kömür yardımında bulunacak.

Sosyal yardımlaşmanın arttığı bu günlerde özellikle ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı kesimlere bir destek de Boğazlıyanlı esnaftan geldi.

Boğazlıyan da uzun yıllardır esnaflık yapan Levent Kömürcülük, ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı kesimlerin kömür ihtiyacını karşılayacak.

İşletme yetkilisi Levent Bağcı, “Tüm Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle bir çok vatandaşımızı etkilemiştir. Biz de işletme olarak devletimiz ve ülkemizin yanındayız. İhtiyaç sahibi ve dezavantajlı kesimlerin yaşam kalitelerini artırmak ve ihtiyaçlarını gidermek adına bu zor günlerinde onların yanında olmak için kömür yardımında bulanacağız. Lütfen ihtiyacı olanlar bize ulaşsın” dedi.

Gerek devletin gerekse kamu kurumlarının yardımda bulunduğunu aktaran Bağcı, vatandaşlara ulaştırılan yardımların ülkenin bir güzelliği olduğunu söyledi.

“Gün birlik ve beraberlik günüdür” diyerek toplumsal yardımlaşmanın önemine değinen Bağcı, “İnsan olmanın gururu ile imeceyi, yardımlaşmayı el uzatmayı atalarımızdan öğrendik. Hepimizin ortak değerleri aynı. Hem şartsız, hem  koşulsuz, hem de mecbur bırakmadan gönüllü, fedakâr, yardımsever bir ülkeyiz. İnsanlarımızın hayır dualarını almak bizleri mutlu edecektir” diye konuştu.

İşletme yetkililerinden Bülent Bağcı ise, Koronavirüs salgını nedeniyle özellikle dar gelirli insanlara yardım elinin uzatılması gerektiğini belirterek, “Bizlerde ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı kesimlere yardım elimizi uzattık. Ekonomik olarak zorluk yaşayan dezavantajlı bireylere destek olmak amacıyla ihtiyaç sahibi aileler bizlere ulaşabilir” dedi.

Bağcı, kardeşler son olarak salgın bitene kadar ‘Lütfen Evde Kalın’ mesajını da verdiler.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa