En Çok İzlenen Videolar
 • LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
  LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
 • SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
  SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
 • BİR ÖDÜLDE VALİDEN
  BİR ÖDÜLDE VALİDEN
 • ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
  ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
 • EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
  EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
 • 433 KONUT SATILDI
  433 KONUT SATILDI
 • YATIRIMLAR SÜRÜYOR
  YATIRIMLAR SÜRÜYOR
 • ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
  ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
 • KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
  KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
 • ŞEKER’E YÜKSEK NOT
  ŞEKER’E YÜKSEK NOT
 • HAYIRSEVER İŞ İNSANI AMELİYAT SEDYESİ BAĞIŞI

  Hayırsever iş insanı Bilal Şahin, Yozgat Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne 6 adet ameliyat sedyesi bağışında bulundu.

  Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, “Memleketimize ve Üniversitemize değer katan hayırsever iş insanımız Bilal Şahin Bey’e teşekkür ederim. Araştırma Hastanemiz sadece COVİD-19 Koronavirüs, salgını ile mücadelede değil hem hastalarımıza şifa olmak için hem de eğitim-öğretimle geleceğimizin doktorlarını yetiştirmek üzere son derece özverili bir şekilde çalışmaktadır” dedi.

  Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın ve Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Uğur Kölemen, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Arif Osman Tokat ve Tıp Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Seray Aslan Bayhan ve Dr. Öğr. Üyesi Yunus Hacımusalar katılımıyla iş insanı Bilal Şahin tarafından bağışlanan ameliyathane sedyeleri teslim alındı.

  “Memleketimize ve Üniversitemize değer katan hayırsever iş insanımız Bilal Şahin Bey’e teşekkür eden” Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ; “Araştırma Hastanemiz sadece COVİD-19 Koronavirüs, salgını ile mücadelede değil hem hastalarımıza şifa olmak için hem de eğitim-öğretimle geleceğimizin doktorlarını yetiştirmek üzere son derece özverili bir şekilde çalışmaktadır” dedi.

  Rektör Karadağ, “Bu çerçevede hastanemizi yakinen takip eden Bilal Şahin beyefendi hastanemizin ihtiyaç duyduğu ekipmanların teminini sağlayarak önemli katkılar sunmaktadır.  Daha önce hastanemizde kurmayı planladığımız diyaliz merkezine başlangıç yaparak 5 diyaliz ünitesi bağışta bulundu. Yine COVİD-19 Korona virüsü salgını ile mücadelede el ve yüzey dezenfektan malzemeleri ile COVID-19 tanısı konulan hastaları nakletmek üzere kullanılan koruyucu izolasyon sedyesi bağışında bulundu. Bugün de hastanemize 6 adet ameliyat sedyesi bağışladı. Yalnızca Araştırma Hastanesi’ne değil, Yerköy, Şefaatli ve Sorgun hastanelerine de sedye bağışında bulunan Bilal Şahin beyefendi, bir iş insanı olmanın ötesinde şehrinin, memleketin derdi ile dertlenen bir gönül adamıdır” ifadelerini kullandı.

  Bilal Şahin Bey sayesinde Batı kampüsünde yer alan eksiklikleri giderme ve Batı kampüsünü zenginleştirme imkânı bulduklarını belirten Rektör Prof. Dr. Karadağ, “Kampüsümüzü ikiye bölen yolun batı kısmında ciddi bir güvenlik zafiyeti vardı. Bilal Şahin Bey, buraya kendisine yakışır bir şekilde yaptırdığı giriş kapısıyla üniversitemize ciddi bir katkı sağladı. Üniversitemiz Senatosu kararı ile de kampüsün bütünlüğünü sağlamak üzere Yozgat Bozok Üniversitesi’ni Erdoğan Akdağ Doğu Kampüsü ve Bilal Şahin Batı Kampüsü olarak ikiye ayırmış olduk. Yine Bilal Bey’in katkıları ile hastanemizin hemen yanındaki alana içinde alışveriş merkezinin bulunduğu bir külliye yapılacak. Aynı zamanda doktorlarımızın kalabileceği bir misafirhane yapımı da planlama aşamasında. Bilal Şahin beyefendi, Üniversite hastanemizin şehre katkılarının ve öneminin farkında, sağ olsun her ihtiyacımızda bizimle beraber. Kendisine bu kıymetli bağışından dolayı tekrar huzurlarınızda çok teşekkür etmek istiyorum” dedi.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa