En Çok İzlenen Videolar
 • MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
  MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
 • KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
  KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
 • KAŞİF ELLER ÇIKTI
  KAŞİF ELLER ÇIKTI
 • KAYMAKAM GÜLNAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  KAYMAKAM GÜLNAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • E-SINAV MÜJDESİ
  E-SINAV MÜJDESİ
 • AKADEMİSYENLER GURURUMUZ OLDU
  AKADEMİSYENLER GURURUMUZ OLDU
 • BOĞAZLIYAN’A MİLYON’LUK YATIRIM
  BOĞAZLIYAN’A MİLYON’LUK YATIRIM
 • KAHRAMANLARA DESTEK ZİYARETİ
  KAHRAMANLARA DESTEK ZİYARETİ
 • TİCARETİ HAREKETLENDİRECEĞİZ
  TİCARETİ HAREKETLENDİRECEĞİZ
 • ÖNEMLİ BİR KAZANIM
  ÖNEMLİ BİR KAZANIM
 • Hizmete Talibim

  Boğazlıyan’ın genç siyasetçilerinden Sinan Yozgat, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimi’nde CHP’den İl Genel Meclis Üyesi adaylığına müracaat etti. Boğazlıyan’a partiye ve ülkeye hizmet etmek için aday olduğunu belirten Yozgat, “Boğazlıyan’ın hizmetkarı olmak için aday oldum” dedi.

  Cumhuriyet Halk Partisi CHP’de hareketli günler yaşanıyor. Boğazlıyan’ın genç ve tanınmış simalarından Sinan Yozgat, CHP’den İl Genel Meclis Üyeliği adaylığı müracaat etti.

  Kalabalık gurup eşliğinde CHP İlçe Binasına gelen Yozgat, burada CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker’e müracaat başvuru dilekçesini teslim etti.

  Gönlünde yatanın Boğazlıyan sevdası olduğunu belirten Sinan Yozgat “Boğazlıyan’a daha fazla hizmet etme aşkım var. Boğazlıyan için önemli projelerim var. Benim kalbimde bir Boğazlıyan sevdam var. Bu hizmet yarışında ben de varım. Boğazlıyan’a olan sevdam asla azalmayacaktır. Çünkü bizim için önemli olan hizmetin kimden değil kime ulaştığıdır. Demokrasi ve millete hizmetin teminatı bu yolda halka hizmet hakka hizmettir politikasıyla hizmet etmektir” dedi.

  İstişareler neticesinde aday adayı olmaya karar verdiğini ve amacının Boğazlıyan’a hizmet olduğunu söyleyen Yozgat, bu onurlu görevde hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet odaklı çalışacağını vurguladı.

  CHP’nin seçimlere güçlü ve iddialı bir şekilde hazırlandığını ve her alanda çeşitli projelerle halka hizmet edeceklerini aktaran Yozgat, açıklamasında; “Çok değerli Boğazlıyanlı hemşerilerim, Boğazlıyan İl Genel Meclis Üyesi aday adaylığı için Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına dilekçemi teslim ettim.

  Uzun istişareler neticesinde sivil toplum kuruluşları, önceki dönem ilçe başkanları, önceki dönem belediye başkanları, önceki dönem muhtarlar, Boğazlıyanlı büyüklerimle ve ilçe örgütümle ve partililerimle görüşerek, il genel meclisi üyeliğini partime kazandırmak ve aynı zamanda Boğazlıyan’ımızın hizmetkarı olmak için aday adaylığı müracaatımı yapmış bulunuyorum. Başta ailem olmak üzere aday adaylığım süresince desteklerini benden esirgemeyen bütün gönül dostlarıma sonsuz teşekkürü bir borç bilirim” açıklamasında bulundu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa