En Çok İzlenen Videolar
 • LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
  LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
 • SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
  SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
 • BİR ÖDÜLDE VALİDEN
  BİR ÖDÜLDE VALİDEN
 • ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
  ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
 • EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
  EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
 • 433 KONUT SATILDI
  433 KONUT SATILDI
 • YATIRIMLAR SÜRÜYOR
  YATIRIMLAR SÜRÜYOR
 • ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
  ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
 • KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
  KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
 • ŞEKER’E YÜKSEK NOT
  ŞEKER’E YÜKSEK NOT
 • HİZMETLER TAKDİR TOPLUYOR

  Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik yaptığı başarılı icraatları ve gönüllere dokunan hizmetleri takdirle karşılanıyor.

                  Bir yandan Boğazlıyan canlı hayvan pazarında yenilebilir enerji kaynaklarıyla yıllık 600 Bin lira elektrikte tasarruf sağlanacak proje de çalışmalar tüm hızıyla sürerken, diğer yandan da Atık su arıtma tesisi projesiyle atık sular tarıma ve ekonomiye kazandırılacak. Ayrıca yol ve çevre düzenlemesi çalışmalarına da ağırlık veren Boğazlıyan Belediyesi yatırım ve hizmetlere hız vererek vatandaşların takdirini kazanıyor. Başkan Coşar’ın sürekli sahada olması çalışmalara ayrı bir güzellik katarken, tüketen değil, üreten bir belediye olma yolunda hızla ilerliyor.

  Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın sosyal-kültürel, görsel ve sosyal sorumluluk çalışmaları Boğazlıyan halkı tarafından takdir toplamaya devam ediyor.

  Boğazlıyan’ın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenen Başkan Coşar’ın vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile gönüllere dokunuyor.

  Başkan Coşar, Boğazlıyan’ı atağa kaldıran, hizmet hamlesinden altyapıya, sosyal belediyecilikten yatırımlara kadar önemli hizmetleri ilçe halkının hizmetine sunarken, yükselen bir değer ve örnek bir ilçe olma yolunda yürüttüğü çalışmalarına emin adımlarla yürüyor.

  İlçede devam eden projeleri yerinde inceleyen Başkan Gökhan Coşar, Belediye olarak, halkın belediyesi olma yönünde ciddi mesafeler kat ederek, Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve çalışmalara ağırlık verdiklerini söyledi.

  Boğazlıyan’ın ekonomisi açısından önemli bir yere sahip olan ve hayvancılığın kalbi olan modern hayvan pazarı için başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Coşar, “Canlı hayvan pazarında yenilebilir enerji kaynaklarıyla yıllık 600 Bin lira elektrikte tasarruf sağlanacak proje de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Atık su arıtma tesisi projesiyle de atık sular tarıma ve ekonomiye kazandırılacak. Ayrıca yol ve çevre düzenlemesi çalışmalarına da ağırlık verildi” dedi.

  “Hemşehrilerimizin sorunlarının teker teker çözülmesi adına, hizmet belediyeciliği anlayışımızla görevimizin başındayız” diyen Başkan Coşar, “Biz; hizmet etmeye sevdalı, ilçemizi daha ileri bir noktaya taşımaya kararlıyız” diye konuştu.

  Boğazlıyan’ın rengârenk bir görünüme kavuşması ve ilçe halkının güzel bir görüntü ile karşılanması için, çevre yolu üzerinde gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarını da inceleyen Başkan Coşar, “Bir yandan koronavirüs salgınına karşı dezenfekte çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da yatırım ve hizmet çalışmalarımıza ağırlık verdik. Her şey Boğazlıyan için” şeklinde konuştu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa