En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
KAMPANYAYA DESTEK YAĞIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek yağıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerden dolayı mağduriyet yaşayan dar gelirli vatandaşlara destek sağlamak amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 30 Mart tarihinde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına ilçemize bağlı Ovakent beldesi sakinleri de destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” yardım kampanyasına yoğun destek sürüyor. Siyasetten iş dünyasına, kamu kurumlarından vatandaşlara kadar çok sayıda kişi kampanyaya katıldı.

İlçemize bağlı Ovakent beldesi sakinleri de kampanyaya destek verdi. Ovakent Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Ali Yıldırım öncülüğünde belde sakinlerinden Kezban Tunç, Mehmet Pırtıcı, Mustafa ve Keziban Çuhadar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışta bulundu.

“KAMPANYAYA CANI GÖNÜLDEN KATILDIK”

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerden dolayı mağduriyet yaşayan dar gelirli vatandaşlara destek sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya canı gönülden destek verdiklerini belirten belde sakinleri, “Bizler zor günleri el ele vererek aşmayı gelenek haline getirmiş, birlik ve beraberliğin simgesi olmuş bir milletin mensuplarıyız. Tarihimiz boyunca başımıza gelen türlü badireleri dayanışma ruhu ve azim ile aşmayı bildik. Bu dayanışma ruhu da bizim en büyük gücümüz oldu.

Devletimiz tüm kurumlarıyla iş birliği içinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Hem salgının yayılmasını engellemek hem toplum sağlığını korumak hem de alınan tedbirler nedeniyle zor günler geçiren dar gelirli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

Az çok demeden bizler de ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına destek olduk. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Bu vatan bizim, bu topraklar, bu bayrak, bu ezan bizim. İnşallah hep birlikte el birliğiyle bu süreci de atlatacağız. Tüm dualarımız ve gönlümüz de özverili çalışan sağlık çalışanları başta olmak üzere diğer çalışanlarla beraberdir” diye konuştular.

“İMAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ”

Öte yandan Ovakent Cami İmamı Tekin Kaplan ise, kendi özel arabası ile evden çıkamayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara yardım elini uzatıyor.

Vatandaşların eksik ve ihtiyaçlarını not alan ve özel aracı ile vatandaşların ihtiyacını karşılayan Kaplan, belde sakinleri tarafından takdirle karşılanıyor.

 Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa