En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
KOSGEB’TEN PROJE ÇAĞRISI

“İMALAT SANAYİNDE DİJİTALLEŞME” PROJE ÇAĞRISI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR’’

KOSGEB Başkanlığınca, KOBİGEL Destek Programı kapsamında hazırlanan ve 22 Temmuz’da başlayan “İMALAT SANAYİNDE DİJİTALLEŞME” temalı 2020-01 ve 2020-02 Proje Teklif Çağrısına İşletmelerin Proje Teklif başvuruları devam ediyor. Başvurular 17 Eylül 2020 tarihi saat:23:59’a kadar  www.kosgeb.gov.tr  üzerinden e-devlet kullanıcı adı ve şifresiyle yapılacak. Proje süresi en az 8 ay, en fazla 20 ay olabilecek.

KOSGEB Yozgat Müdürlüğüne Proje başvurusu yapacak imalat  sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı ve aktif durumda olmaları gerektiği bildirildi.

İşletmeler, 2020-01 veya 2020.-02 proje teklif çağrılarının yalnızca biri için başvuru yapılabilecek, Çağrı kapsamındaki uygun proje konuları içinden ise çoklu seçim yapılabilecek. KOBİ’ler, imalat sanayi sektörüyle ilişkili Çağrıda yer alan dijital teknolojilerden biri veya birkaçını birlikte üretim ve ilişkili iş süreçlerine adapte etmek için proje sunabilecek.

Destek oranı %60 olup; Bu oran üzerinden hesaplanacak desteğin %30’u geri ödemesiz ve %70’i teminat karşılığı geri ödemeli destek olarak ödenir. Proje Teklif Çağrısı kapsamında başvuru yapılan proje bütçesine göre işletme başına azami 300.000.- TL’ye kadar geri ödemesiz, azami 700.000 TL’ye kadar geri ödemeli olmak üzere toplam 1.000.000.- TL’ye kadar destek verilebilecek.

KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı ve 2019 yılı KOBİ Bilgi Beyannamesi onaylı işletmeler,  www.kosgeb.gov.tr  adresinde yer alan “E-hizmetler” linkini tıklayıp işletme yetkilisinin e-devlet Kullanıcı Adı ve şifresiyle KOBİ Bilgi Sistemine girerek proje başvurularını oluşturabilecek.

Proje Teklifi çağrısı başvuru sistemi 17 Eylül 2020 günü saat 23:59’da başvuruya kapatılacak. Son başvuru tarihi ve saatinden önce başvuru sahibi işletme yetkilisi tarafından onaylanmayan Proje başvuruları değerlendirmeye alınmayacak. KOBİGEL–KOBİ Gelişim Destek Programı “İMALAT SANAYİNDE DİJİTALLEŞME” temalı Proje Teklif Çağrıları hakkında ayrıntılı bilgiler KOSGEB Yozgat Müdürlüğünden alınacak.

Başvuru yapılabilecek Proje Teklif Çağrıları:

 1. 2020 – 01 Proje Teklif Çağrısı: “İmalat sanayi sektöründe dijitalleşme sürecine katkı sağlayabilecek yerli teknoloji geliştiricisi KOBİ’lerin desteklenmesi”
 2. 2020 – 02 Proje Teklif Çağrısı: “İmalat sanayi sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerin üretim ve ilişkili iş süreçlerinde dijital teknolojilerden yararlanma düzeyinin arttırılması”Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa