En Çok İzlenen Videolar
 • Anketler

  Sizce web sayfamız nasıl?

  Sonuçları Göster

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • KÜRESEL SORUNLARA ÇÖZÜM GETİRECEK

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, twitter üzerinden yaptığı açıklamada; “BM 75. Genel Kurul Başkanlığı görevini devralan Büyükelçi Volkan Bozkır’ın küresel sorunlara kalıcı ve vicdanlı çözümler getirilmesine öncülük edeceğine inanıyorum.” dedi.

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, twitter üzerinden paylaşımda bulundu.

  Oktay, BM 75. Genel Kurul Başkanlığı görevini devralan Volkan Bozkır’ın engin bilgi, birikim ve tecrübesiyle sorunlara çözüm getireceğini vurguladığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.

  “BM 75. Genel Kurul Başkanlığı görevini devralarak ülkemizi gururlandıran Büyükelçi Volkan Bozkır’a başarılar diliyorum. Engin bilgi, birikim ve tecrübesiyle küresel sorunlara kalıcı ve vicdanlı çözümler getirilmesine öncülük edeceğine inanıyorum.”

  Oktay, ayrıca; “Yunanistan’da sözde bir gazetenin Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alan ve ne ifade özgürlüğü ne de basın etiğiyle bağdaşmayan edepsizliği Doğu Akdeniz’de barış yerine savaşı, uzlaşma yerine kaosu hedefleyen çarpık zihniyetin bir yansıması, bölgedeki kışkırtmaların bir sonucudur.” dedi.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler