En Çok İzlenen Videolar
 • MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
  MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
 • KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
  KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
 • KAŞİF ELLER ÇIKTI
  KAŞİF ELLER ÇIKTI
 • KAYMAKAM GÜLNAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  KAYMAKAM GÜLNAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • E-SINAV MÜJDESİ
  E-SINAV MÜJDESİ
 • AKADEMİSYENLER GURURUMUZ OLDU
  AKADEMİSYENLER GURURUMUZ OLDU
 • BOĞAZLIYAN’A MİLYON’LUK YATIRIM
  BOĞAZLIYAN’A MİLYON’LUK YATIRIM
 • KAHRAMANLARA DESTEK ZİYARETİ
  KAHRAMANLARA DESTEK ZİYARETİ
 • TİCARETİ HAREKETLENDİRECEĞİZ
  TİCARETİ HAREKETLENDİRECEĞİZ
 • ÖNEMLİ BİR KAZANIM
  ÖNEMLİ BİR KAZANIM
 • Öğretmenler Rehberimizdir

  Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, “Öğretmenlerimiz, her alanda yenileşmeyi savunan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren, onların kalplerine sevgi, saygı ve hoşgörü tohumlarını ekerek milli birlik ve beraberlik halkamızı güçlendiren, yarınlarımızı oluşturan dönüşümün mimarlarıdır” dedi.

                  Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, “Öğretmenlerimiz ülke geleceğine yön verecek nesillerin yetişmesinde, kutsal bir vazifeye sahiptir” dedi.

  24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yapan Kaymakam Sinanoğlu, “Öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın ve gücünü sevgiden alan dünyanın en güzel mesleklerindendir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yarınlara hazırlayan ve onların yetişmesinde tüm zorluklara rağmen fedakârca ve vefakârca çalışan öğretmenlerimiz her türlü takdire fazlasıyla layıktırlar” dedi.

  Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında olan öğretmenliğin geldiğini belirten Kaymakam Sinanoğlu, öğretmenliğin emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslek olduğunu söyledi.

  “Türkiye’nin aydınlık ufuklara, Türk milletinin parlak ve güçlü yarınlara hazırlanmasında en büyük katkı ve emeğin sahibi olan öğretmenlere şükran hislerimizin derinleştiği bir günü daha birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz” diyen Kaymakam Sinanoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

  “Öğretmenlik mesleğinin ne kadar önemli ve ne kadar yüksek bir görev olduğu, sorumluluğunun da ne ölçüde derin ve ağır bir sorumluluk olduğu tarihimizin her karesinden alınacak kesitlerde mevcuttur. Öğretmenin bir çocuk için dış dünyaya adım attığı andan, bir yetişkin oluncaya kadar en önemli rehberdir.

  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmenlik unvanının verildiği 24 Kasım tarihi, 1981 yılından beri ‘Öğretmenler Günü’ olarak kutlanmaktadır. Ailelerinden ayrılarak öğretmenlerin sevgi ve şefkatine doğru yol alan çocuklarımız, bu eşsiz mesleğin alçak gönüllü ve fedakar mensupları sayesinde hayata hazırlanmakta, ayakları üzerinde durmayı başarmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.”  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa