En Çok İzlenen Videolar
 • LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
  LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
 • SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
  SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
 • BİR ÖDÜLDE VALİDEN
  BİR ÖDÜLDE VALİDEN
 • ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
  ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
 • EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
  EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
 • 433 KONUT SATILDI
  433 KONUT SATILDI
 • YATIRIMLAR SÜRÜYOR
  YATIRIMLAR SÜRÜYOR
 • ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
  ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
 • KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
  KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
 • ŞEKER’E YÜKSEK NOT
  ŞEKER’E YÜKSEK NOT
 • ONUR VE GURURLA KUTLUYORUZ

  Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı onur ve gururla kutluyoruz” dedi.

  Başkan Coşar, ayrıca 23 Nisan gecesi saat 21.00’de çok özel bir an yaşanacağını belirterek, “Cumhurbaşkanımız saat 21.00’de İstiklal Marşı’nı okuyacak. Bizlerde Boğazlıyan halkı olarak balkonlarımızdan saat 21.00’de hep beraber istiklal marşımızı okuyalım” çağrısında bulundu.

  23 Nisan dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, tüm çocukların bayramını kutladı.

  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. yıldönümünün Türkiye’nin kaderinde bir dönüm noktasını oluşturduğunu ifade eden Başkan Coşar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.                “Cumhuriyetin ve demokrasinin temellerinin atıldığı bu tarih ilelebet milli tarihin en parlak sayfalarından biri olarak anılacaktır. Unutulmamalıdır ki; Türkiye’nin bugününü ve yarınını temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi, ülkemizin tüm sorunlarının çözüme kavuşturulacağı kurumdur.

  23 Nisan’ın tüm çocukların bayramı olduğunu ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılını coşkuyla kutluyoruz. Çocuklarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Devletimiz yaptığı çalışmalarla gelecek nesillere daha demokratik ve daha çağdaş bir Türkiye bırakmak için hiç yılmadan, yorulmadan çalışıyor. Bütün arzumuz, çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakmak. Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımızın ve milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.”

  “23 Nisan gecesi saat 21.00’de çok özel bir an yaşanacak”

  Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılmayacağını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan günü akşam bir ilke imza atacak.  Cumhurbaşkanımız saat 21.00’de İstiklal Marşı’nı okuyacak. Bizlerde Boğazlıyan halkı olarak balkonlarımızdan saat 21.00’de hep beraber istiklal marşımızı okuyalım” çağrısında bulundu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa