En Çok İzlenen Videolar
 • YÜKSEK RİSK GRUBUNDAYIZ
  YÜKSEK RİSK GRUBUNDAYIZ
 • KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRIYA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
  KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRIYA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
 • BAKANLIK DESTEKLİ SİNEMA PROJESİ
  BAKANLIK DESTEKLİ SİNEMA PROJESİ
 • AMELİYATLAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
  AMELİYATLAR HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
 • YAPILANDIRMA UYARISI
  YAPILANDIRMA UYARISI
 • YATIRIM VE PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
  YATIRIM VE PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
 • ATIKLAR KATMA DEĞERE DÖNÜŞÜYOR
  ATIKLAR KATMA DEĞERE DÖNÜŞÜYOR
 • BİREYLERİN MUTLULUK KAYNAĞI AİLELERİ
  BİREYLERİN MUTLULUK KAYNAĞI AİLELERİ
 • MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
  MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ
 • KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
  KONUTLAR HAYIRLI OLSUN
 • ORTAK PAYDAMIZ SIRÇALI

  Eğitimci kişiliğiyle tanınan  Hüseyin Coşkun, Sırçalı Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklaması Sırçalı’da heyecan yarattı.

  “Bilgi ve birikimi ile bu hizmet yarışında ben de varım” diyen Hüseyin Coşkun, AK Parti’den aday adaylık başvuru formunu AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

  Burada açıklamalarda bulunan ve “Ortak Paydamız Sırçalı” diyen Coşkun, “Bayrak yarışının bundan sonraki aşamasında da Sırçalı’ya hizmet bayrağını en iyi noktaya taşımak isterim. Bu kararı almamda halkımız ve çevremin desteği etkili oldu. Sırçalımıza hizmet etmek için bu yola çıktım. Kasabamız hizmetlerin en iyisine layık olduğunu biliyorum. Sırçalı için beraber çalışıp, beraber başaracağız ve hep birlikte üreteceğiz” dedi.

  Belediyeciliğin gönül işi olduğunu ve kendisinin de bu anlayışla yola çıktığını aktaran Coşkun, “Hizmet fedakarlık ister. Gönül belediyeciliği için adayım, Partimizin, halkımızın, onayını alırsak Sırçalımıza hizmete talibim. Belediyelerin çok önemli görevleri vardır. Biz de burada  başlatacağımız yeni projelerle halkımıza hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

  AK Parti Sırçalı Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Coşkun, “AK Partiye ve Sırçalı halkına katkı sunmak adına aday adayı oldum. Bu görev şahsıma layık görülür ise projelerim ile birlikte elimden gelen tüm katkıyı Partime ve Kasaba halkına sunmaya hazırım” dedi.

  Coşkun, açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

  “Kasabamızda hizmetlerin daha da artması için çalışmalarda bulunacağız. AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, AK Parti iktidarlarında tarihe mal olacak hizmetler yapılmıştır. Kuşkusuz milletimiz de bu yapılanları her seçimde takdir ederek sandıkta tescil etmiştir.

  Milletimize ve Kasabamıza hizmet etmek için çıktığımız yolda, Rabbim vatana ve millete hizmet etme fırsatı versin. Bundan dolayı Sırçalı kasabamıza Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Bu kararı alırken bana destek veren tüm arkadaşlarıma can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olması dileklerimle hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

  AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Sırçalı Kasabası’ndan aday adaylığı başvurusunda bulunan eğitimci Hüseyin Coşkun’a başarılar dileğinde bulunarak, “Çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. 31 Mart seçimleri Boğazlıyan’a Yozgat’a ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

  Başkan Düğenci, “Coşkun’un aday adayı olması partimizi mutlu etmiş, onur vermiştir, çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum” dedi.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa