En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
POLİS HALKIN HUZURU İÇİN VAR

İlçe Emniyet Müdürü Volkan Güneş, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek ilçenin güvenlik durumunu değerlendirdi, Huzur ve güvenin sağlanmasında emniyet kadar muhtar ve vatandaşların da önemli bir göreve sahip olduğunu söyledi.

Boğazlıyan Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce tanışma ve huzur toplantısı düzenlendi.

İlçemizde yeni göreve başlayan Emniyet Müdürü Volkan Güneş, muhtarlarla ilçe emniyet müdürlüğünde huzur toplantısında bir araya geldi.

Muhtarlarında daha güvenli ve daha huzurlu bir Boğazlıyan için görüşlerine başvurulduğu toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Polisin halka ulaşması için muhtarların yeri ve öneminin büyük olduğu vurgulanan toplantıda, Emniyet Volkan Müdürü Güneş, “Bizim için önemli olan halkımıza en iyi ve güvenilir hizmetin verilmesidir. Bu çalışmada bizim gibi en büyük görev muhtarlarımıza  ve vatandaşlarımıza düşmektedir. El birliği ile çalışıp ilçenin asayişini, huzurunu ve güvenliğini daha da en iyi şekilde yerine getirmektir” dedi.

Boğazlıyan’ın huzur ve güvenlik açısından iyi durumda olduğu ama yine de tedbiri elden bırakmayarak görevlerini en iyi şekilde yapmaya gayret gösterileceği vurgulanan huzur toplantısında, şu ifadelere yer verildi.

“İlçemizde polis sorumluluk alanında bulunan (11) Mahalle Muhtarımızın katılımı ile “Boğazlıyan’da Huzur” toplantısı düzenlendi. İlçe Emniyet Müdürü ile tanışma sürecinin ardından, ilçemiz ile ilgili güvenlik tedbirleri, yürütülecek sosyal projeler, Polis Halk ilişkilerinin geliştirilmesi, COVİD-19 Tedbirleri (Maske-Mesafe-İzolasyon), Vatandaşlarımızın Huzur, Güven ve Sağlıklı bir ortamda yaşamaları amacıyla alınması gereken tedbirler,  Suç ve Suçluyla Mücadele kapsamında yapılacak çalışmalar, Suçluların yaşam alanı olan metruk bina, yapı, kamerasız alanlar, ışıklandırmasız alanların ıslahı, çocuk ve gençlerin suçtan korunmasına yönelik çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış-verişinde bulunuldu.

Mahallelerin gizli kahramanları, İlçenin güvenliğinde alanda gözümüz kulağımız olacak olan, Covid tedbirleri kapsamında mahalledeki tedbirlerin alınması sağlayacak olan, yasağa uymayanların bildirilerek, toplum sağlığı için görev yapacak olan ve hep beraber Boğazlıyan halkımız için çalışacağımızı muhtarlarımız bizler için önemlidir. Görev ve sorumluluklarının bilincindedirler.

Muhtarlar İlçenin geleceği için, huzur, güven ve sağlıklı yaşam alanları için, suç ve suçluyla mücadelede alan hâkimiyetinde Emniyet birimlerinin her daim yanlarında olduklarını ve her zaman destek vereceklerini belirttiler.”Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa