En Çok İzlenen Videolar
 • YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
  YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI
 • BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
  BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR
 • TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
  TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ
 • KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
  KORONAVİRÜSE KARŞI AŞI UYGULAMASI BAŞLADI
 • ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
  ŞEKER’E GÜMÜŞ FSA SERTİFİKASI
 • TARİHİ ESER OPERASYONU
  TARİHİ ESER OPERASYONU
 • ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
  ZAM ŞAMPİYONU PATLICAN OLDU
 • AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
  AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI
 • BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
  BOĞAZLIYAN’DA TARİHİ OPERASYON
 • ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
  ŞEKER’DE REKOR ÜRETİM
SAYGIN; VEDA ETTİ

Boğazlıyan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, İzmir Bergama’ya İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak ataması yapıldı.

Görev süresince Boğazlıyan çiftçisinin tarımsal, teknik ve desteklemeler konusu başta olmak üzere bilgi ve birikimiyle ilçe halkının gönlünün fetheden İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, gayretli, azimli ve başarılı çalışmalarıyla çiftçilerin sorunları, çiftçilerin üründe kalite, bitkisel ve hayvansal konularda sağlık ve verimliliğin arttırılmasında Boğazlıyan’da birçok çalışmaya imza atmıştı.

Boğazlıyan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, İzmir’in en büyük ilçelerden birisi olan Bergama’ya İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak ataması yapıldı.

Görev süresi boyunca tüm kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla omuz omuza vererek Boğazlıyan çiftçisi için değişik ve alternatif projeler üreterek ilçeyi daha ileriye taşımaya gayret gösteren İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, Boğazlıyan’a veda etti.

Tarım ve Orman Bakanı Ekrem Pakdemirli’nin memleketi olan Bergama ilçesine asaleten atanan Çelik, 2016 yılından bu yana Boğazlıyan Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü görevini yürüttü.

“HELALLİK İSTEDİ”

Ümmiye Çelik Saygın, “İzmir Tarım ve Orman İl Müdürümüz sayın Mustafa Özen’in teklifi ve Tarım ve Orman Bakanımız sayın Bekir Pakdemirli’nin uygun görmesi ile İzmir Bergama Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğüne atamam yapıldı. Bugüne kadar birlikte çalıştığım desteklerini bizden esirgemeyen; Başta İlçe Kaymakamıma, İl Tarım ve Orman Müdürlerimiz ve İl Müdür Yardımcıları ile Şube ve İlçe Müdürlerimize, Belediye Başkanlarımız ve Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Siyasi Parti  İlçe Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, bugüne kadar canla başla Boğazlıyan Tarımına hizmet verdiğimiz mesai arkadaşlarıma, Kurum Müdürlerimize, Basın mensuplarına ve her zaman desteklerini bizden esirgemeyen vefakar ve cefakar çiftçilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Hakkım varsa helal olsun. Sizler de hakkınızı helal edin.” ifadelerinde bulundu.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa