En Çok İzlenen Videolar
 • Anketler

  Sizce web sayfamız nasıl?

  Sonuçları Göster

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • STERİLİZE EDİLEN MASKELER DAĞITILDI

  Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi, sağlıkçılardan sonra, polisleri de unutmadı.

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Bilim ve Sanat Merkezlerinde üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını söylemesi üzerine çalışmalarını artıran Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi sterilize edilen yüz koruyucu siperlikleri ilçe emniyet müdürlüğüne teslim etti.

  Boğazlıyan Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilim ve Sanat Merkezi’nce üretilen yüz koruyucu maskeler ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edildi.

  Korona virüsle mücadelede canla-başla mücadele eden Sağlık görevlilerinin yanısıra bu süreçte de büyük bir özveri ile gece-gündüz çalışan emniyet güçlerine Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi’nce üretilen yüz koruyucu maskeler dağıtıldı. Maskeler ayrıca tüm illerde İl Emniyet Müdürlüklerine de gönderilecek.

  Polis haftası etkinlikleri kapsamında Boğazlıyan da üretilen yüz koruyucu maskeler ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edildi.

  BAKAN SELÇUK’UN TALİMATIYLA ÇALIŞMALARINI ARTIRDI

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Polis Haftası dolayısıyla, Bilim ve Sanat Merkezlerinde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını söylemesi üzerine çalışmalarını artıran Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi, Bakan Selçuk’un talimatıyla; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Duran Akdoğan tarafından Boğazlıyan Devlet Hastanesi’nde sterilize edilen yüz koruyucu siperlikler ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edildi.

  TÜM İLLERE GÖNDERİLECEK

  Üretim faaliyetleri kapsamında hazırlanan yüz koruyucu maskelerin ayrıca tüm yurtta İl Emniyet Müdürlerine teslim edilecek.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler