En Çok İzlenen Videolar
 • Anketler

  Sizce web sayfamız nasıl?

  Sonuçları Göster

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYACAĞIZ

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, yeni normalleşme süreci ile ilgili vatandaşlara önemli uyarılarda bulunarak, salgınla mücadelede amacın kazanımları kaybetmeden aşama şama normale dönmek olduğunu ve “Yeni normalde fiziki mesafe, maske ve hijyen olmazsa olmazımız” dedi.

  “Yeni normal” hayata geçişle birlikte açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, “Bazı kısıtlamaların sona ermesi, Kovid-19 ile mücadelemizin bittiği anlamına gelmiyor. Bundan sonraki süreçte de tedbiri asla elden bırakmayacağız. Yeni normalde fiziki mesafe, maske ve hijyen olmazsa olmazımız. Yeni normal hayatın tüm kurallarına titizlikle, hiçbir gevşemeye mahal vermeksizin uyalım. Bu sadece kendimize ve yakınlarımıza değil, milletimize karşı da sorumluluğumuzdur” dedi.

  Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve 11 Mart’ta Türkiye’de görülen yeni tip koronavirüs salgınına (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kademeli olarak gevşetiliyor. Bu kapsamda, 21 Mart’tan bu yana kapalı olan kafe, restoran, lokanta ve çay bahçeleri yeniden hizmet vermeye başladı. Seyahat kısıtlaması ve hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasakları da sona erdi.

  CUMHURBAŞKANLIĞI’NDAN VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARI

  Yeni normalleşme sürecine geçilmesi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı, vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu. Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, twitter hesabından yaptığı paylaşımda; salgınla mücadelede elde edilen kazanımları kaybetmeden, aşama aşama normale dönmeyi vurguladığı paylaşımda şunları aktardı.

  “Tedbiri asla elden bırakmadan “yeni normal” hayata geçiş yapıyoruz. Ancak bazı kısıtlamaların sona ermesi, Kovid-19 ile mücadelemizin bittiği anlamına gelmiyor. Bundan sonraki süreçte de tedbiri asla elden bırakmayacağız. Yeni normalde fiziki mesafe, maske ve hijyen olmazsa olmazımız.”  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler