Anketler

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM DESTEĞİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM DESTEĞİ
11 Eylül 2019 Çarşamba - 82 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Boğazlıyan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan Üniversite Öğrencilerine Eğitim Desteği.

Boğazlıyan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından Türkiye’nin farklı üniversitelerinde eğitimlerini sürdüren öğrencilere destek sunmak amacıyla eğitim yardımında bulunularak, eğitim ve öğrenim koşullarının iyileştirilmesine yardımcı oluyor.

İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yardım dosyası bulunan  vatandaşların üniversitede okuyan çocuklarına yönelik eğitim yardımında bulunulacağını söyledi.

Kaymakam Okumuş,  okuyan öğrencilere her zaman ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını ifade ederek, “Vakfımızın imkanları ölçüsünde maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine eğitim yardımında bulunacağız.  SYDV imkânlarını eğitim öğrenim için seferber ediyoruz. Yeter ki öğrencilerimiz devletine, milletine faydalı birer birey olsunlar. Üniversiteyi kazanan ve maddi sıkıntı çeken öğrencilerimize vakfımızın imkânları ölçüsünde destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu arada ailelerin, 1. dönem eğitim yardımı için üniversitede okuyan çocuklarına ait öğrenci kimlik belgeleri ile 23 Eylül 2019 tarihine kadar Boğazlıyan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na müracaat etmeleri gerektiği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.