En Çok İzlenen Videolar
 • BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
  BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
 • ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
  ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
 • ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
  ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
 • Kapımızda gönlümüzde Açık
  Kapımızda gönlümüzde Açık
 • KONUT SATIŞLARI ARTTI
  KONUT SATIŞLARI ARTTI
 • YAPILANDIRMA BAŞLADI
  YAPILANDIRMA BAŞLADI
 • 1050 METREKARE MODÜLER YÜKSEK OLUK HAVALANDIRMALI SERA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
  1050 METREKARE MODÜLER YÜKSEK OLUK HAVALANDIRMALI SERA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
 • ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
  ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
 • ÇEMBER DARALIYOR
  ÇEMBER DARALIYOR
 • HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR
  HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR
VERİMLİ GÖRÜŞME OLDU

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, belediye ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da bir dizi  temaslarda bulundu. AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ile birlikte Belediye Başkanı Coşar, Boğazlıyan’a yapılması planlanan projeler ve çalışmalar ile ilgili Ankara’da verimli görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’le birlikte Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti.

Belediye ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da temaslarda bulunan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’a yapılması planlanan projeler ve çalışmalar ile ilgili Ankara’da verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Coşar, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’in de eşlik ettiği ziyarette Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na Belediyenin talepleri ve projeleri hakkında verimli bir görüşme yaptıklarını söyledi.

“HEMŞERİLERİMİZİN SELAMINI İLETTİK”

Ankara’da yoğun bir görüşme trafiğinde bulunduklarını aktaran Başkan Gökhan Coşar, “Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ederek ilçemizde ulaşımı rahatlatacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Hemşerilerimizin selamını ilettik” dedi.

PROJELER HIZLI BİR ŞEKİLDE HAYATA GEÇECEK

“Halkımıza hizmet noktasında bir takım ziyaretlerde bulunduk” diyen Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ımıza ve halkımıza hizmet için çalışmaya devam edeceğiz. Projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz. Bizlerde her zaman destek olan Cumhurbaşkanı yardımcımıza hükümetimize, bakanlarımıza, milletvekillerimize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa