En Çok İzlenen Videolar
 • LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
  LİTERATÜRE EŞSİZ BİR ÇALIŞMA KAZANDIRILACAK
 • SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
  SALGINLA MÜCADELEDE AŞI ÖNEMLİ
 • BİR ÖDÜLDE VALİDEN
  BİR ÖDÜLDE VALİDEN
 • ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
  ACEMİ ERLER YEMİN ETTİ
 • EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
  EKMEK’TE HİJYENE DİKKAT
 • 433 KONUT SATILDI
  433 KONUT SATILDI
 • YATIRIMLAR SÜRÜYOR
  YATIRIMLAR SÜRÜYOR
 • ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
  ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ YOLA ÇIKIYOR
 • KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
  KADES KADINA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇECEK
 • ŞEKER’E YÜKSEK NOT
  ŞEKER’E YÜKSEK NOT
 • YATIRIMLAR SÜRÜYOR

  Belediye Başkanı Gökhan Coşar; Söz verdiğimiz gibi, projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.

  Boğazlıyan’ın bir yandan geleceğine ışık tutacak proje ve çalışmalarına ağırlık veren diğer yandan da minik çocukların eğitimlerine yönelik çalışmaları ile takdir toplayan Başkan Coşar, herkesin yüzünün güldüğü mutlu bir Boğazlıyan yaratmak için çalıştıklarını dile getirdi.

   

  Boğazlıyan’ın tarihi, kültürel birikimi, doğal zenginlikleriyle harekete geçirilmeyi bekleyen eşsiz bir potansiyele sahip olduğunu her fırsatta dile getiren Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın yola çıktığında tespit ettiği sorunları kısa sürede çözerek, Boğazlıyan’ın sahip olduğu tüm değerleri korumacı bir anlayışla harekete geçirecek adımlar atması memnuniyetle karşılanıyor.

  Boğazlıyan’da hayata geçen ve geçecek projeler ile yakından ilgilenen söz verdiği proje ve yatırımları tek tek hayata geçiren Başkan Coşar, tarihi, kültürel birikimi, doğal zenginlikleriyle harekete geçirilmeyi bekleyen eşsiz bir potansiyele sahip olan Boğazlıyan için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

  Yapımı devam eden minik çocukların eğitim göreceği okul ile ilçe stadyumunda yapımı devam eden spor tesisinde incelemelerde bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Söz verdiğimiz gibi vatandaşlarımızın rahatı için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz, Bu birlik ve beraberlik sayesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

  “Biz çalışıyoruz. Gecemizi gündüzümüze katıyoruz” diyen Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ın yarınlarına dönük neler yapacağımıza bakıyoruz. Biz bu güçlü birliktelik ile çok güçlü, çok güzel işler yapacağız” diye konuştu.

  Başkan Gökhan Coşar, “Tertemiz kalpleriyle geleceğimizi aydınlatan çocuklarımızın kendilerini mutlu ve güvende hissedeceği şirin bir eğitim yuvasının çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak, hizmete açacağız. Söz verdiğimiz gibi, projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.

  İlçemiz stadyum yanında yapımına devam eden spor tesisinin çalışmaları da hızla devam ediyor. Gençlerimizin fiziksel uygunluklarını ve yeteneklerini ortaya çıkararak sporla iç içe bir hayat sürdürebilmeleri için ilçemizde gerçekleşen projeleri her zaman desteklemeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

  Başkan Gökhan Coşar, ayrıca içerisinde bulunulan pandemi dolayısıyla “Ailemizin, sevdiklerimizin ve toplum sağlığı için mümkün olduğu müddetçe evlerimizden dışarı çıkmayalım, gerekmedikçe kalabalık ortamlarda bulunmayalım.

  Sosyal mesafemizi koruyarak, maske ve temizlik kurallarına da hassasiyetle uyarak sağlıklı günlere hep birlikte kavuşacağız” şeklinde konuştu.

  21.12.2020  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa