En Çok İzlenen Videolar
 • BOĞAZLIYAN’DAN İHRAÇ EDİLECEK
  BOĞAZLIYAN’DAN İHRAÇ EDİLECEK
 • COŞKUYLA KUTLANDI
  COŞKUYLA KUTLANDI
 • DESTEKLEME ÖDEMESİ UYARISI!
  DESTEKLEME ÖDEMESİ UYARISI!
 • JANDARMA’DAN BİR TARİHİ OPERASYON DAHA
  JANDARMA’DAN BİR TARİHİ OPERASYON DAHA
 • YAPI İZİN BELGESİ
  YAPI İZİN BELGESİ
 • ENERJİ NAKİL HATTI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
  ENERJİ NAKİL HATTI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
 • BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
  BOĞAZLIYAN TAZİYE EVİ’NE KAVUŞUYOR
 • ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
  ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GİRİYORUZ
 • ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
  ÇİFTÇİLERE TOHUM DESTEĞİ
 • Kapımızda gönlümüzde Açık
  Kapımızda gönlümüzde Açık
Yerinde Denetim

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Denetim Ekibi Personelleri Engelli ve Eski Hükümlü Hibe Projelerinin denetimlerine devam ediyor.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız; “Hibe desteğinin işgücü piyasasında kendilerine zor yer bulabilen dezavantajlı konumda bulunan vatandaşlar için oldukça büyük bir fırsat. Bu desteklerden yararlanan çok sayıda Engelli ve Eski Hükümlü vatandaşımızın olması bizleri son derece memnun ediyor. Engelliler tarafından hazırlanan projelere 50 bin TL’ye kadar, eski hükümlülerin hazırladıkları projelere yönelik de bürüt asgari ücretin 15 katı tutarı olan 30.442 TL’ye kadar hibe desteği sağlanıyor” dedi.

“İŞKUR’dan Hibe Projelerine Denetim”

Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Denetim Ekibi Personelleri Engelli ve Eski Hükümlü Hibe Projelerinin denetimlerine devam ediyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, “Kurumumuzun dezavantajlı konumda olan Engelli ve Eski Hükümlü vatandaşlarımıza kendi işlerinin patronu olmalarına destek olduğu Hibe Projelerimizden yararlanan girişimcilerimizi İl Müdürlüğümüzün Denetim Ekibinde görev alan personellerimiz ziyaret ederek 2018 yılının son denetim görevlerini yerine getiriyor” dedi.

Hibe desteğinin işgücü piyasasında kendilerine zor yer bulabilen dezavantajlı konumda bulunan vatandaşlar için oldukça büyük bir fırsat olduğunu dile getiren Yıldız, “Bu desteklerden yararlanan çok sayıda Engelli ve Eski Hükümlü vatandaşımızın olması bizleri son derece memnun ediyor” şeklinde konuştu.

Engelli ve Eski Hükümlü Hibe Desteği hakkında bilgi veren Yıldız, Engelliler tarafından hazırlanan projelere 50 bin TL’ye kadar, eski hükümlülerin hazırladıkları projelere yönelik de bürüt asgari ücretin 15 katı tutarı olan 30.442 TL’ye kadar hibe desteği sağlanacağı bilgisini verdi.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa