En Çok İzlenen Videolar
 • Anketler

  Sizce web sayfamız nasıl?

  Sonuçları Göster

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • YOZGAT’TA YURDA YERLEŞTİRİLDİLER

  Afganistan’dan getirilen 29 Türk vatandaşı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında gözetim altında tutulmak üzere Yozgat’ta öğrenci yurduna yerleştirildi.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın koordinasyonu ve Dışişleri Bakanlığının çalışmasıyla 59 ülkeden yaklaşık 25 bin vatandaşın, yaklaşan ramazan ayını ve bayramı evlerinde geçirebilmesi amacıyla başlatılan tahliye operasyonu kapsamında, Afganistan’dan getirilen 29 Türk vatandaşı Yozgat’a yerleştirildi.

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, yurt dışındaki vatandaşların ramazan ayı ve bayramını aileleriyle geçirebilmesi için yeni bir tahliye operasyonu başlatıldığını duyurmuştu.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla 59 ülkeden yaklaşık 25 bin vatandaşın yaklaşan ramazan ayı ve bayramını evlerinde geçirebilmesi için başlatılan tahliye operasyonunun 27 Nisan’da tamamlanacağı öğrenildi.

  Bu kapsamda; Afganistan’dan getirilen 29 Türk vatandaşı, Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Yozgat’taki KYK yurdunda 14 gün karantinaya alınan vatandaşların ateşi ölçülüp, kaydı yapılan 29 kişi, Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı Sürmeli Kız Öğrenci Yurdu’na, 14 günlük karantina süreci için yerleştirildi. Polis ekipleri ise bina çevresinde önlem aldı.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler