Anketler

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yürek Burkan Dram

Yürek Burkan Dram
25 Mart 2019 Pazartesi - 122 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Boğazlıyan’a bağlı Yapalak Köyü’nde yaşayan Deniz ailesinin dramı yürekleri burktu. 1999 yılında trafik kazası sonrası bir ayağını kaybeden ve işsiz kalan Ahmet Deniz, 5 kişilik ailesi ile yaşam mücadelesi verirken, şimdi de 9 yaşındaki oğlunun kemik kanserine yakalanması üzerine acısı bir kez daha arttı.

Hayır Dualarını Bekliyor!

Trafik kazası sonucu bir ayağını kaybeden gözü yaşlı baba, şimdi de 9 yaşındaki oğlunun kemik kanserine yakalanması üzerine acısı bir kez daha arttı.

9 yaşında kemik kanserine yakalanan Boğazlıyan Cumhuriyet Okulu öğrencisi Yunus Emre Deniz, hayır dualarını bekliyor. Tedavisine başlanılan minik Deniz’in ailesinin dramı ise yürekleri burktu. 1999 yılında İstanbul’da trafik kazası geçiren baba Ahmet Deniz’in sol ayak ve bacağı kangren nedeniyle kesildi, hala tedavisi süren Deniz’in kesilen bacağının bir bölümünü daha da kaybetme riski bulunuyor.

“Bakım aylığı ile geçinmeye çalışıyor”

Boğazlıyan’a bağlı Yapalak Köyü’nde ikamet eden Ahmet Deniz’in hayatı yürekleri burktu.

İstanbul’da gece bekçiliği yapan Deniz’in hayatı 1999 yılında geçirmiş olduğu trafik kazası ile hayatı biranda değişti. Sol ayak ve bacağı kangren nedeniyle kesilen Deniz, hastalığı yüzünden çalışamaz duruma geldi. İstanbul’dan köyüne dönen Deniz, Boğazlıyan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın verdiği bir miktar para ile geçimini sürdürürken, ekonomik dar boğaza birde 9 yaşındaki oğlu Yunus Emre Deniz’in kemik kanseri hastalığı eklendi.

Hayatını, yaşadıklarını ve tedavisini anlatan gözü yaşlı baba Ahmet Deniz, şimdi de oğlunun kemik kanserine yakalanması üzerine acısının bir kez daha arttığını söyledi. Bir bacağı kesilen ama hala herkese umut dağıtan gözü yaşlı baba, her şeye rağmen “hayat güzel, yaşamak güzel” dedi.

Kaymakamlıktan aldığı yardım ile geçindiği söyleyen Deniz, “Sağolsun Kaymakamımız bizimle ilgileniyor. 9 Yaşındaki Oğluma kanser hastalığı teşhisi konuca dünyam bir kez daha yıkıldı. Zar, zor geçiniyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Oğlumun tedavisine 25 Mart Pazartesi günü Kayseri Erciyes Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başlanılacak. Ben halkımızdan hayır dualarını bekliyorum” ifadelerinde bulundu.

“Polislerden şefkat eli”

Öte yandan Boğazlıyan Şehit Fevzi Bekar Bölge Trafik İstasyon Amirliği’nde görev yapan polis memurları Deniz, ailesini evinde ziyaret etti. Ziyarette, Baba Ahmet Deniz ile bir süre görüşen polis memurları minik Yusuf Emre Deniz’e geçmiş olsun dileğinde bulunup, beraberinde getirdikleri yardımları aileye teslim ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.