En Çok İzlenen Videolar
 • Anketler

  Sizce web sayfamız nasıl?

  Sonuçları Göster

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • ZİRVEYE YÜRÜDÜLER

  Boğazlıyan’da, “Milli Mücadele’nin 100’ncü yılı ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında, “Sırçalı Dağına Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü” gerçekleştirildi.

  Boğazlıyan Kaymakamlığı’nca 15 Temmuz şehitlerini anmak amacıyla düzenlenen yürüyüşe, Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, Belediye Başkanı Gökhan Coşar, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Teğmen Kamil Çaylı, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, Belde Belediye Başkanları, daire müdürleri, STK temsilcileri, çok sayıda Boğazlıyan ve Sırçalı halkı katıldı.

  Zirve tırmanışına, ellerinde Türk bayraklarıyla katılan protokol ve vatandaşlar, yaklaşık 1 saatlik yürüyüşün ardından zirveye ulaştı ulaştı.

  Yürüyüşe katılan Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, 15 Temmuz’un üçüncü yılında Sırçalı Dağı’na zirve tırmanışı gerçekleştirileceğini ifade etti.

  Kaymakam Sinanoğlu, “Belediye başkanlarımız, kurum amirlerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte yürüyüşümüzü başlattık. Yaklaşık bir saat gibi sürede zirveye ulaşarak, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diledik. Bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

  Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar da 15 Temmuz ve demokrasi için yürüdüklerini belirterek, “15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize de şifa diliyorum. Demokrasi yürüyüşümüz hayırlı olsun” diye konuştu.  Benzer Videolar

  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler