• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
100 BİN’İNCİ AŞI

100 BİN’İNCİ AŞI

Pandemi sürecinde hizmet kalitesi ile adından söz ettiren ve başarılı bir sınav vererek rol model örnek olan Yozgat Şehir Hastanesi özellikle Pandemi döneminde çok büyük fedakarlık yapan, idari personelden doktoruna ve hemşiresine kadar Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu kararlarının uygulanması noktasında başarısı ile dikkat çekerken, Covid-19 Aşı uygulamasında 100 Bininci aşı uygulamasını gerçekleştirdi.

Yeni tip Covid-19 salgını sürecinde başarılı çalışmaları ile dikkat çeken, Pandemi sürecinde mücadelenin en ön safında kahramanca çalışan ve koronavirüs ile mücadelesinde başarılı uygulamalara imza atan sağlık çalışanlarına Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Mustafa Kozan, Covid-19 Aşı uygulamasında 100.000 aşıyı aşı ekibiyle birlikte pasta kesilerek kutlandı.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan yaptığı açıklamada; Covid-19 Aşı uygulamasında Yozgat’ta 100.000 aşıyı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yozgat Şehir Hastanesi olarak aşılama sürecinde yoğun olarak 7/24 sabah 08:00 / 24:00 arasında aşı birimimiz hizmet vermektedir. Bu başarı da emeği geçen tüm personellerimize bu kapsamda pasta kesilerek jest yapıldı” dedi.

Dr. Kozan, Aşı uygulamasında Yozgat’ta büyük bir başarıya ulaşılmasında en büyük desteği olan personellere teşekkür etti.

COVİD HASTALARINA MORAL ZİYARETİ

Bu arada; Yozgat Şehir Hastanesi’nde Covid-19 tedavisi gören hastalar ve çalışanlara Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan’ın katılımıyla meyve ikramı yapıldı.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, “Zorlu pandemi sürecinde içerisinde bulunmaktayız bu süreç başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm herkesi de olumsuz anlamda etkiledi. Hastane yöneticisi olarak elimizden geldiğince hastalarımıza ve personellerimize destek olmaya çalışıyoruz.

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını artırmak için böyle bir ikram organize ettik. Personellerimize teşekkür eder tüm hastalarımıza da acil şifalar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM