• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
181 YILLIK ÇINAR

181 YILLIK ÇINAR

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı hizmet veren, ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmetlerini sürdürüyor.

181 yıldır yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımların yanı sıra, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliği her geçen gün artırıyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, teşkilatın 181. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlandı. Bakan Karaismailoğlu, açıklamasında “PTT, vizyonu ve tecrübesiyle Türkiye’yi yeniliklerle buluşturan 181 yıllık bir çınar. Günümüzün taleplerine cevap verebilecek şekilde, hizmet çeşitliliğini artırarak hizmet sahasını genişleten ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran PTT’nin 181’inci yılını kutluyorum.” dedi.

PTT, vizyonu ve tecrübesiyle Türkiye’yi yeniliklerle buluşturan 181 yıllık bir çınar olduğunu aktaran Bakan Karaismailoğlu, “Günümüzün taleplerine cevap verebilecek şekilde, hizmet çeşitliliğini artırarak hizmet sahasını genişleten ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran PTT’nin 181. yılını kutluyorum.”  ifadelerine yer verdi.

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten ise, “İki asra yaklaşan tarihimiz boyunca, çağın gerekliliğine uyarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizle vatandaşlarımızın yanında olduk. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın refahını esas alan bir anlayışla hizmet kalitemizi geliştirmek için çalışıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Gülten, PTT’nin müşteri merkezli hizmet anlayışıyla geçmişte olduğu gibi bugün de çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “2023 hedefleri doğrultusunda her geçen gün gelişiyor ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunan bir yaklaşım ve yeni atılımlar ile geleceğe istikrarlı bir şekilde yürümeyi hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yozgat PTT Başmüdürlüğü de hizmet kalitesinin her geçen gün arttığına dikkat çekti, Türkiye’nin dört bir yanına hizmetleri ulaştırma çabası içerisinde olduklarını dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM