• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
20 YILLIK SORUNU ÇÖZDÜ

20 YILLIK SORUNU ÇÖZDÜ

Yamaçlı’da alt yapı çalışmalarına ağrılık veren Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, 20 yıldır çözüm bekleyen sorunlara son noktayı koydu.

Boğazlıyan’ın ve Yozgat’ın en güzide ve en büyük kasabası olan Yamaçlı’da altyapı sorunu Başkan Şaban Altıntaş’ın talimatı ile ekiplerin hummalı çalışmaları sonucunda çözüme kavuşacak.

20 yıldır çözülmeyen, iş makinelerinin uğramadığı yerde Başkan Altıntaş’ın talimatları ile ekiplerin yoğun çalışması sonucunda 37 hanenin ikamet ettiği sokakta altyapı sorunu çözüme kavuşturuluyor.

Yamaçlı Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden itibaren sürekli saha çalışmalarının içerisinde yer alan Başkan Altıntaş, kasabada iş makinelerinin girmediği sokak adeta bırakmadı.

Kasabanın dört bir yanında devam eden projeleri ile halkın büyük takdirini kazanan Altıntaş, saha çalışmalarını da yakından takip ediyor.

Bu kapsamda 20 yıldır çözüm bekleyen sorunlara son noktayı koyan Altıntaş, 37 hanenin ikamet ettiği sokakta altyapı sorununu çözüme kavuşturuyor.

Yamaçlı’da alt yapı çalışmalarında önemli bir adım daha atıldı.

20 yıldır adeta kangren olan ve 37 hanenin ikamet ettiği bölgede alt yapı ve kanalizasyon çalışması başlatıldı.

Kasaba halkı bir araya gelip talep ve isteklerini dinleyen ayrıca çalışmaları yerinde takip eden  ve 20 yıldır bekleyen sorunları çözen Başkan Altıntaş, çözüm odaklı hizmet vizyonunun önemli bir ayağını daha çözüme kavuşturuyor.

Altıntaş, kasabada sorunların yerinde tespiti ve çözümü noktasında canla-başla hemşehrilerine sorunları çözülmüş, yaşanabilir bir kasaba oluşturmak için çalışmalarını artırıyor.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, açıklamasında; “20 yıldır vatandaşlarımızın sürekli ikamet ettiği bölgede maalesef foseptik çukurları bulunuyordu. 37 hanenin ikamet ettiği sokakta söz verdiğimiz gibi bölgede 2 kilometre kare alanda altyapı ve kanalizasyon çalışmalarını başlattık” dedi.

“SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

“Biz kasabamızın sorunlarını birer birer çözeceğimizi taahhüt ederek göreve talip olmuştuk” diyen Altıntaş, “Hemşehrilerimizin teveccühüne ve güvenine layık olmak adına sorunları çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Altıntaş, “Vatandaşımıza hizmet noktasında Devletimizin imkânlarını kullanmak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Çalışmalarımızda bize her türlü desteği veren ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Belediyelerin siyaset değil hizmet üretme yerleri olduğunu her fırsatta dile getiren Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın altını çizdiği bu kutlu hizmet mücadelesinde milletimize hak ettiği hizmetleri kazandırmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“MAHALLE SAKİNLERİ MEMNUN”

Gerçekleştirilen çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını dikkat çeken mahalle sakinleri ise bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM