• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,73
 • BIST
  %1,17
2021 YENİ UMUTLARA YELKEN AÇACAĞIMIZ BİR YIL OLSUN

2021 YENİ UMUTLARA YELKEN AÇACAĞIMIZ BİR YIL OLSUN

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Birçok zorlukla mücadele ederek geçirdiğimiz 2020 yılını geride bırakırken, 2021 yılının; tüm insanlığa, ülkemize, siz değerli Boğazlıyanlılara sağlık, sıhhat, bolluk  ve bereket getirmesini temenni ediyorum” dedi.

HER YENİ YIL YENİ BİR ATILIM YILIDIR

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yeni yıl dolayısıyla bir açıklama yaparak, “Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki yıl bize yeni umutlar vadediyor. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor” diye konuştu.

“Salgın, yangınlar, seller ve depremlerle çok zor günler geçirdik” diyen Başkan Gökhan Coşar, “Tüm dünyayı etkisi altına alan bir virüsle mücadele ettik. Bu felaketleri üst üste yaşamış ve birçok kayıp vermiş olsakta ‘bir olduk, ele ele verdik yaralarımızı birlikte sardık’ sarmaya da devam edeceğiz. Başta salgın olmak üzere bu süreci hep birlikte mücadelemizle atlatacağız inşallah.

Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır. 2021 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, bütün Boğazlıyan’lı hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Coşar, “Bu zor ve sancılı süreçte hep vatandaşlarımızın yanında olduk. Her türlü sosyal projelerle sizlerin yanında olmayı başardık. Bunu başarırken, gücümüzü sizden aldık. 2021 de aynen 2020 gibi,’dayanışma yılımız’ olacak, birlik ve beraberlikle her türlü zorluğu atlatacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; geride bırakmak üzere olduğumuz 2020 yılında, yasadığımız felaketler, salgın ve depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza bir kez de buradan rahmet diliyor ve umuyorum ki;  hastalıkların olmadığı, göz yaşlarının olmadığı, sağlıklı sıhhatli, huzurlu ve başarı dolu gelecek yıllar bizi bekliyordur. 2021’i şükürle, tevekkülle ve umutla selamlıyorum.

Hızlı büyüyen gelişen yaşanabilir Boğazlıyan’ın geleceğinden umutluyuz. 2021 yılında da Belediye olarak ilçe halkının daha mutlu yaşaması için hep birlikte başarılı şekilde çalışmamıza devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

30.12.2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM