• DOLAR
  8,8219
  %-0,50
 • EURO
  10,3287
  %-1,00
 • ALTIN
  496,96
  %-0,40
 • BIST
  1.392
  %0,51
21. YIL GURURU

21. YIL GURURU

Boğazlıyan Minibüsçüler Kooperatifi kuruluşunun 21. yıl gururunu yaşıyor.

Boğazlıyan da taşımacılık sektörüne 2000 yılında başlayan Boğazlıyan Minibüsçüler Kooperatifi 21 yılını doldurduğu taşımacılık sektöründe hayallerinin de ötesine ulaşmanın sevincini yaşıyor.

Boğazlıyan Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Aydemir, “Hızlı geçen zaman dilimi içerisinde bizleri onurlandırarak tercih eden yolcularımıza müteşekkiriz. Sizlerle birlikte; öncelikle ettiğiniz her duanın içinde kazasız ve belasız bir ömür temenni ediyoruz.” dedi.

21 yıl önce bir kıvılcımla başlayan hizmet yolculuğunu, bugün kalite tutkusuna dönüştüren Minibüsçüler Kooperatifi çıktıkları yolculukta Boğazlıyan-Kayseri arası yolcu taşımacılığı hizmeti verirken, diğer yandan da özel günlerde de ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

“Sizin Güvenliğiniz Bizim Güvenliğimiz ve Güvenli Yol Arkadaşınız” sloganıyla hareket ederek, Boğazlıyan da taşımacılığa yeni bir anlayış getiren Boğazlıyan Minibüsçüler Kooperatifi hizmette 21. kuruluş yıldönümüne ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Boğazlıyan Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Aydemir, gönülden işine bağlı, güler yüzlü personeli ile sektörde Boğazlıyan halkına hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını vurguladığı konuşmasında şunları söyledi.

“Tarih 17 Şubat 2000.. İşte bu tarih sizlerle buluşmamızın 21. yıldönümü…Siz değerli yolcularımızın desteği ile büyüttüğümüz S.S. Boğazlıyan Minibüsçüler Kooperatifi  genç bir delikanlı.. S.S. Boğazlıyan Minibüsçüler Kooperatifi uzun ve soluksuz geçen bu zaman dilimi içerisinde sizlerle kimi zaman arkadaş, kimi zaman unutulmayan dostluklar edinmemizi sağlamıştır.

Kooperatif olarak; öncelikle kooperatifimizi kurma aşamasında ve bir çok kişinin geçim kaynağını bu iş ile sağlamasında emeği geçen üyelerimizden şuan aramızda olmayan hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, hayatta olanlara da sağlık ve huzurlu bir ömür temenni ediyor saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz.

Hızlı geçen zaman dilimi içerisinde bizleri onurlandırarak tercih eden yolcularımıza müteşekkiriz. Sizlerle birlikte; öncelikle ettiğiniz her duanın içinde kazasız ve belasız bir ömür temenni ediyoruz. Sizlerle Birlikte Sağlıklı Nice Huzur Dolu Yıllara. Bu vesileyle bizlere yıl dönümü mesajlarını gönderen halkımıza müteşekkiriz.”

Başkan Aydemir, 21 yıl önce kurulan kooperatifin bugün de kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile aynı kararlılıkla yoluna devam ettiğini, Boğazlıyan-Kayseri arası yolcu taşımacılığı hizmeti verirken, diğer yandan da özel günlerde de ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine vatandaşlara hizmet verdiklerini sözlerine ekledi.

19.02.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM