• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,21
 • ALTIN
  %-0,00
 • BIST
  %-0,65
7/24 HAZIRIZ

7/24 HAZIRIZ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü yaşlılar ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların sokağa çıkmaması lazım. Sizler bizim için çok değerlisiniz, sizleri çok seviyoruz. İhtiyaçlarınız için biz buradayız, her türlü temel ihtiyaçlarınızın karşılanması için 7 gün 24 saat hazırız. Destek Hizmet Birimi’miz sizin için sahada. Lütfen evinizden çıkmayın. Bu zor günleri inşallah hep birlikte atlatacağız” dedi.

Korona virüsün yayılmasının önlenmesi amacıyla Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatı ile belediye ekiplerince bir yandan dezenfekte ve temizlik çalışmalarına ağırlık verilirken, diğer yandan da 65 yaş üstü yaşlılar ve kronik rahatsızlığı bulunanların tedbirler kapsamında sokağa çıkmamasının ardından bu kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında Başkan Coşar, “Destek Hizmet Birimi’miz hazır. 7 gün 24 saat vatandaşın yanındayız” dedi.

AK PARTİ’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri, Korona virüsün yayılmasını önlemeye yönelik azimli, fedakar ve özverili çalışmalarından dolayı Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Osman Düğenci, Boğazlıyan halkının sağlığının korunması noktasında aldığı tüm tedbirlerle ve sürdürdüğü ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarıyla ilçe genelinde her noktayı atlamadan en ince ayrıntısına kadar planlayarak sürdürülen çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirterek, “Özverili çalışmalarından dolayı Başkanımız sayın Gökhan Coşar’a teşekkür ederim” dedi.

Başkan Düğenci, “Baştacı büyüklerimizin evladı yerine koyduğu, gençlerimizin abisi yerine koyduğu başkanımızla her zaman gurur duyuyoruz” diyerek, “Lütfen sağlığınız ve sevdikleriniz için evde kalın” çağrısında bulundu.

“DESTEK HİZMET BİRİMİ OLUŞTURULDU”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, Boğazlıyan da Destek Hizmet Birimi’nin oluşturulduğunu ifade ederek, “30 personel ile Destek Hizmet Birimi’miz çalışmalarına sahada başladı. Bizim kıymetli büyüklerimizden, çınarlarımızdan istirhamımız evden çıkmasınlar. Risk grubunda oldukları için, kendilerini tehlikeye atmasınlar. Bu zor günleri inşallah hep birlikte atlatacağız” dedi.

“YAŞLI VE İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA EL UZATACAĞIZ”

“Yeni genelgeye göre yaşlılarımızın sokağa çıkmaması lazım. Onlar bizim için çok değerli” diyen Başkan Coşar, “Onların sağlığını düşünüyoruz. Yaşlılarımızdan rica ediyoruz. Ne olursunuz sokağa çıkmayın. Hem kendi sağlığınızı hem de diğer kardeşlerimizin sağlığını tehlikeye atmayalım. Yaşlılarımız ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız ihtiyaçları için (0354 645 2000) ve (0543 582 6381) nolu telefondan bizlere ulaşabilir. İhtiyaçlarınız için biz buradayız, her türlü temel ihtiyaçlarınızın karşılanması için 7 gün 24 saat hazırız. Lütfen evinizden çıkmayın. Sizleri çok seviyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM