• DOLAR
  13,5428
  %0,10
 • EURO
  15,3697
  %0,34
 • ALTIN
  789,97
  %0,12
 • BIST
  1.979,83
  %-5,08
8 AYDA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

8 AYDA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Yamaçlı da 8 ayda başarılı çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, hemşehrilerinin gönüllerine girmekle kalmayıp aynı zamanda belediye hizmetlerinin yanısıra yaptığı insan odaklı çalışmalarda toplumun her kesimini kapsayacak vizyon projeler hayata geçiren Başkan Altıntaş, sosyal belediyecilik, yol, eğitim, spor, kültür ve yeşil alan gibi konularda bugüne kadar çok önemli projelerin altına başarıyla imzasını attı. “Gönül Belediyeciliği” yolunda attığı başarılı adımlarla 8 ayda gönülleri fethetti.

Uyguladığı vizyon projelerle diğer belediyelere ilham kaynağı olan Yamaçlı Belediye Başkanı Altıntaş, “Projelerimizi, halkımızın ihtiyaç ve taleplerine göre gerçekleştiriyoruz. Bizim tek derdimiz millet ve milletimize hizmet etmektir” dedi.

AK PARTİ TEŞKİLATI YAMAÇLI DA TOPLANDI

31 Mart yerel seçimlerinde Boğazlıyan’la birlikte beldeler de tarih yazan ve önemli başarılara imza atan AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci başkanlığında, AK Parti aylık olağan toplantısını Yamaçlı da gerçekleştirildi.

İl genel meclis üyeleri, AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile kadın ve gençlik kollarının da katıldığı toplantıya Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, ev sahipliği yaptı.

Burada Belediye Başkanı Şaban Altıntaş ile bir süre görüşen AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Yamaçlı da kısa sürede çok güzel çalışmalar yapılmış. Belediye Başkanımıza hizmetlerinden ve gönül belediyeciliğine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. Yamaçlı için projelendirilen çalışmaları ve güncel konuları değerlendirme fırsatı bulduk. Samimi ev sahipliği için kendisine teşekkür ederim. Yamaçlı daha güzel hedeflere hazır inşallah” ifadelerini kullandı.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş ise, “İlçe Başkanımız sayın Osman Düğenci, il genel meclis üyeleri ve AK Parti Teşkilatı üyelerini belediyemizde misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Bu vesile ile Yamaçlı’nın değerine değer katan projelerimizi değerlendirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

BİR OLACAĞIZ, GÜÇLÜ OLACAĞIZ

Yamaçlı Belediyesi’nin hizmet yelpazesi artarak devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana hizmetleri her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyabilmek adına ekibiyle koordineli bir şekilde çalışmalar yürüten Başkan Altıntaş’ın çalışmaları büyük sevinç ile karşılandı. Belediye hizmetlerinin yanısıra yaptığı insan odaklı çalışmalarda toplumun her kesimini kapsayacak vizyon projeler hayata geçiren Başkan Altıntaş, sosyal belediyecilik, yol, eğitim, spor, kültür ve yeşil alan gibi konularda bugüne kadar çok önemli projelerin altına başarıyla imzasını attı.

Projelerini belde halkının ihtiyaç ve taleplerine göre gerçekleştiren Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Yamaçlı’nın geleceği için durmak yok yola devam düsturuyla çalışmalara devam ettiklerini belirterek, “Gönül Belediyeciliği anlayışıyla hemşehrilerimize hizmete devam ediyoruz. Bir olacağız, güçlü olacağız” dedi.

“Gönül belediyeciliği” anlayışıyla belde de her yaştan kişiyi kapsayacak hizmetler sunduklarını aktaran Başkan Altıntaş, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, belde halkını hak ettiği yeni hizmetlerle buluşturmak adına tüm güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

“Yol medeniyettir” düsturundan hareketle beldede yolların büyük bir bölümünün asfaltını ve kilit parke taş ile tamamladıklarını ifade eden Başkan Altıntaş, ayrıca gelecek nesillere daha yeşil bir doğa bırakmak adına binlerce fidanı toprakla buluşturduk. Eğitimin niteliğine katkı sunmak adına okullarımızda bakım ve onarım gerçekleştirdik” diye konuştu.

Millete hizmet yolunda hız kesmeden çalışmalarına devam ettiklerinin altını çizen Başkan Altıntaş, geleceğe bırakılacak en büyük miras, beldeye kazandırılan eserler olduğuna vurgu yaptı şu sözleri ekledi:

“Biz; milletimize efendi değil, hizmetkar olmak için çalışıyoruz. Daha yapılacak çok işimiz var. ‘Memleket işi, gönül işidir’ dedik ve çalışmalarımızı da o şekilde sürdürüyoruz.

Ulaşımdan altyapıya, yeşil alandan kültür-sanata eğitimden, sosyal belediyeciğe kadar her alanda Yamaçlımızı geliştirmenin ve bu beldede yaşayanların huzur ve mutluluğunu artırmanın gayretinde olduk ve çalışmalarımızı da artırarak sürdüreceğiz.

Hedefimiz; vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Bizim en büyük gücümüz; birliğimiz, beraberliğimiz ve milletimizden aldığımız hayır dualarıdır. Halkımıza bize verdikleri çok büyük destek için canı gönülden teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM