• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
ADALET EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

ADALET EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Muhteşem mimarisi ile dikkat çeken, Hakim, Savcı ve Adalet Bakanlığı Personellerinin eğitim göreceği Yozgat Adalet Eğitim Merkezi Haziran ayında faaliyetlerine başlayacak.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Yozgat Adalet Eğitim Merkezi Haziran ayında faaliyetlerine başlayacağını duyurdu, ayrıca Yozgat Adliye Sarayı’nın yanına ek bina yapılacağını söyledi.

Muhteşem mimarisi ile dikkat çeken, Hakim, Savcı ve Adalet Bakanlığı Personellerinin eğitim göreceği Yozgat Adalet Eğitim Merkezi Haziran ayında faaliyetlerine başlayacak.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Hakim, Savcı ve Adalet Bakanlığı Personellerinin eğitim göreceği 328 Odalı, 19 Derslikli, içerisinde spor salonu, konferans salonu, Türk ve Fin hamamı, seyir terası  bulunan Yozgat Adalet Eğitim Merkezi Haziran ayında faaliyetlerine başlayacağını duyurdu.

Konuyla ilgili (sosyal medyadan) bir açıklama yapan AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, “Yozgat’ımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Yozgat Adalet Eğitim Merkezi’nde Hakim, Savcı ve Adalet Bakanlığı Personellerimiz eğitim görecek” dedi.

ADLİYE SARAYI’NA EK BİNA YAPILACAK

Milletvekili Başer, Yozgat Adliye Sarayı’nın yanına ek bina yapılacağını da söyledi.

Başer, “Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak ve yetkililerle proje sahasında inceleme yaptık. Ek binada İdare Mahkemesi ile Denetimli Serbestlik Bürolarımız hizmet verecektir” dedi.

TIP BAYRAMINI KUTLADI

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Başer, “İnsanı yaşatmayı ve insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM