• DOLAR
  8,6621
  %0,40
 • EURO
  10,1666
  %0,49
 • ALTIN
  494,01
  %0,37
 • BIST
  1.389
  %0,23
AK AİLE BÜYÜYOR

AK AİLE BÜYÜYOR

Boğazlıyan’da uzun yıllardır başka bir siyasi parti üyesi olan Mahmut Baran, AK Parti ailesine katıldı.

“AK Parti’ye ilgi Artarak Devam Ediyor”

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin hedef 2023 sloganı ile başlattığı Türkiye’yi ekonomi, adalet, sağlık, ulaşım, turizm, sanat alanında ilerletmek ve 2023 yılında dünyada ekonomisi gelişmiş ilk 10 ülke arasına girmesini sağlamak olarak koyduğu”Hedef 2023″ sloganı kapsamında üye kayıtları da artarak devam ediyor.

Türk siyasi tarihinin en büyük ve en başarılı partisi olan AK Parti ailesinin her geçen gün büyüdüğünü belirten AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, (yaptığı açıklamada) üye sayısının her geçen gün artmaya devam ettiğini ve AK Parti’ye olan teveccühün artarak devam etmesinin kendilerini memnun ettiğini söyledi.

BARAN; AK AİLEYE KATILDI

Boğazlıyan’ın yakından tanıdığı simalardan olan ve Boğazlıyan Belediyesi’nde uzun yıllar Zabıta Amirliği görevinde bulunduktan sonra emekli olan Mahmut Baran, Adalet ve Kalkınma Partisi’ne (AK Parti) üye oldu.

BAŞKAN DÜĞENCİ, BELGESİNİ TAKDİM ETTİ

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, AK Parti ailesine katılan Mahmut Baran’a üyelik belgesini takdim etti.

Mahmut Baran, Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda AK Parti ailesine katılmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ yolunda bu davada yer almaktan dolayı büyük mutluluk ve onur duyuyorum” dedi.

Birlik ve beraberliğin en büyük örneklerinden birini oluşturan AK Parti’ye katıldığını dile getiren Baran, “Vatandaşlarımız AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman olduğu gibi güveniyor. Sadece Türkiye’nin değil bütün dünya mazlumlarının umudu olarak AK Parti’yi ve liderimiz Erdoğan’ı görüyorlar. Bu kutlu yolda gönlümüz sonuna kadar açıktır” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, AK ailenin her geçen gün büyüdüğüne vurgu yaparak, “Boğazlıyan’da uzun yıllardır başka bir siyasi parti üyesi olan Mahmut Baran kardeşimizin AK Parti ailesine katılması bizleri teşkilat olarak mutlu etti, kendisine teşekkür ederiz.

Çalışmalarımızda aktif rol almak isteyen AK Parti ve Boğazlıyan sevdalılarının çok büyük bir teveccühü var. Bu durum, partimize olan ilginin bir göstergesidir. Milletimizin her bir ferdini AK Parti saflarına katılmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı olarak yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını da dile getiren Başkan Düğenci, “Kongre sürecinden sonra da çalışmalarımızı artırdık. Kongremiz o kadar coşkulu ve güzel geçti. Bu coşku ve heyecanı da seçimlere taşıyacağız. Üye sayımız artıyor, ailemiz daha da genişliyor. Sizlerle daha da güçlüyüz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM