• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,42
 • ALTIN
  %0,84
 • BIST
  %-0,82
AK COŞKU SALONA SIĞMADI

AK COŞKU SALONA SIĞMADI

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı’nca düzenlenen “Arabaşı” etkinliği birlik ve beraberliğe vesile oldu.

Arabaşı etkinliğinde adeta salona sığmayan Boğazlıyan halkına seslenen Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Boğazlıyan’ı hep birlikte geleceğe taşıyacağız. Hep birlikte yılmadan yorulmadan bu güzel ilçemizin gelişmesi için gayret  göstereceğiz. Gençler bizim gözbebeğimizdir, gençler geleceğimizdir” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Bizleri gururlandıran, düşündükçe içimizde sıcacık duygular yaratan gençlerimiz ile her buluşmamızda, her sohbetimizde hamdolsun bu ülkenin geleceğine dair umutlarımız daha da artıyor” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı ve Gençlik Kolları Başkanlığı’nca düzenlenen “Arabaşı” etkinliğinde birlik ve beraberliğin en güzel örnekleri yaşandı.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği birbirinden zengin ve görkemli aktivitelere bir yenisini daha ekledi. ‘Arabaşı Gecesi’ renkli simaların ve görkemli bir kalabalığın katılımı ile Partililer, gençler iş ve siyaset dünyası ile Boğazlıyan halkı yoğun katılım gösterdi.

“SALON TIKLIM TIKLIM DOLDU”

Teşkilat Üyeleri tarafından düzenlenen Arabaşı etkinliğine Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın yanısıra, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ve Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran ile AK Parti İl Yönetim ve Gençlik Kolları ile İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat, Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy, partililer ve çok sayıda Boğazlıyan halkı katıldı.

Birlik ve beraberliğe vesile olan program; hoşgörünün, tevazunun ve samimiyetin hakim olduğu geceyi fırsat bilerek bir geleneğin yaşamasına da vesile oldu.

Yıl boyunca çeşitli aktiviteler ve çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken, AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı ‘Gönülden Gönüle’ çalışmalarını sürdürüyor.

Başta gençler olmak üzere bir araya gelen yüzlerce vatandaş bir yandan gönül zenginliklerini, diğer yandan da yüz yüze iletişimin hakim olduğu, güven, huzur ve muhabbetin gönülleri doyurduğu gecede bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Programda söz alan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’ı hep birlikte geleceğe taşıyacaklarını belirttiği konuşmasında; katılımlarından dolayı kıymetli misafirlere, partililere ve vatandaşlara teşekkür etti.

“Bu güzel topraklara şehr-ül emin olma niyetiyle çıktığı bu yolda hep birlikte yılmadan yorulmadan bu güzel ilçemizin gelişmesi için gayret  göstereceğiz” diyen Başkan Coşar, “Gençler bizim gözbebeğimizdir, gençler geleceğimizdir” dedi.

Başkan Coşar, programda ayrıca; belediye çalışmaları hakkında da bilgiler aktardı.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, sözlerine coşkulu kalabalığı en kalbi duygularıyla selamlayarak başladığı konuşmasında, “Birlik ve muhabbet ortamında bir araya gelmek, kültürümüzü ve geleneklerimizi  yaşatmak amacıyla ‘AK Parti Teşkilatımız ve Gençlik Kolları Başkanlığı’nca tertiplediğimiz; ‘Gönlümüzü Ve İçimizi Isıtacak’ ‘Arabaşı Gece’sinin hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Başkan Düğenci, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da sözünü ettiği günümüzün gençlerinin hemen her alandaki çalışmalarda aktif rol almasından memnuniyet duyuyoruz. Bizleri gururlandıran, düşündükçe içimizde sıcacık duygular yaratan Gençlerimiz ile her buluşmamızda, her sohbetimizde hamdolsun bu ülkenin geleceğine dair umutlarımız daha da artıyor.

Bu hareketin lideri sizleri nasıl önemsiyorsa, bizlerde sizi öyle önemsiyoruz. Liderimiz ne diyor;  Bu ülkenin geleceğini gençler kuracak. Bu ülkenin geleceğine sizler yön vereceksiniz. O yüzden sizler bizim için çok ama çok değerlisiniz. Boğazlıyan gençliği dört bir yandan haykırıyor ve diyoruz ki, AK Parti’nin gençleri her zaman alandayız. Bugün burada yaptığımız toplantı bunun en güzel örneklerinden birisidir.

AK Parti bir gençlik hareketinin temsilidir. AK Parti ailesi olarak her geçen gün daha da büyüyoruz. Türkiye’yi dönüştüren ve bugün ki seviyelere getiren bir liderimiz var.

Gençlerimizden beklentilerimiz büyük. Gençlerimizin hassasiyetleri, beklenti, talep ve hedefleri de bizler için çok önemli. Gençlerimizden tek beklentimiz Türkiye’de söz sahibi olmalarıdır.

Liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda yarınların varisleri olacak genç arkadaşlarımızın yanında olmaya her zaman devam edeceğiz. Gençlik sahip olunmaya değer tek şeydir. Sizler bizim kıymetlimiz, bizim geleceğimizsiniz. Bu duygu ve düşüncelerle tekrar katılımlarınızdan dolayı hepinize şükranlarımı sunuyor, muhabbetle kalın, sevgiyle kalın, Durmak Yok Yola Devam” şeklinde konuştu.

Programda; ayrıca çekiliş yapıldı, çeşitli hediyeler verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM