• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK GENÇLİK ALTUNPOLAT’A EMANET

AK GENÇLİK ALTUNPOLAT’A EMANET

İlçemizde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ilçe gençlik kolları seçimini yaptı.

AK Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yapıldı. Kongrede Gençlik Kolları Başkanlığına Tolga Altunpolat, seçildi.

Boğazlıyan Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongreye tek listeyle gidildi. Kongrede AK Parti’nin yeni Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat, oldu.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kongreye Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altuntaş,  AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları ile partililerin katılımı ile düzenlenen kongrede Altunpolat, Bayrağı teslim aldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması, oluşturulan divan kurulunun ardından faaliyet raporu ve mali rapor okunarak ibraz edildi.

Yapılan seçimi değerlendiren AK Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat, “Gençsin Önde Yürü İnandığın Yolda Yürü” sloganı ile 6. olağan gençlik kolları kongresini yaptıklarını söyledi.

AK Parti olarak gençlerin de üzerindeki sorumluluğun büyük olduğunu ifade eden Altunpolat, Kongremize gösterilen ilgiden ve coşkudan dolayı teşekkür ediyorum.  Bugüne kadar görev yapan Başkanlarımıza, emek ve katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

“Rabbim heyecan ile çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun” diyen Altunpolat, “Emanet edilen bayrağı en iyi şekilde bizlerde dalgalandırmak için var gücümüz ile çalışacağız. Bu süreçte ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganı ile mücadelemizi hep birlikte vereceğiz, varlığından güç duyduğumuz kıymetli büyüklerimizle birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Bugün gerçekleşen kongre sonucu bayrağı teslim alan Gençlik Kolları Başkanımız Tolga Altunpolat ve yönetim kurulu üyelerine teşkilatım adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Hepiniz bizim için ayrı bir değersiniz. Samimiyet ve fedakarlıkla yeni yönetim de görevlerini en iyi şekilde yerine getireceğine inancım tamdır” diye konuştu.

Tek liste ile gerçekleşen kongrede Tolga Altunpolat, delegelerin tüm oyunu alarak Ak Parti Gençlik Kolları’nın yeni Başkanı seçildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM