• DOLAR
  %-0,06
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %-0,49
 • BIST
  %1,99
AK GENÇLİK GÖNÜLLERE DOKUNDU

AK GENÇLİK GÖNÜLLERE DOKUNDU

Dayanışma ve paylaşmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayı tüm güzellikleri ile devam ediyor.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları, Ramazan Ayı çalışmalarına bu sene de kapsamlı bir şekilde sürdürüyor. Her sene Ramazan Ayında yapılan etkinlikleriyle takdir toplayan AK Parti Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları, bu Ramazan Ayı’nda da çalışmaları takdirler karşılanıyor.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, koordinesinde AK Gençler yolcuları ve çalışanları unutmadı. ‘İftara 5 Kala’ projesi kapsamında hayırsever vatandaşların da katkıları ile hazırlanan kumanya dağıttı.

Mübarek Ramazan Ayı’nda yardımlaşma ve paylaşma hususlarındaki hassasiyetini AK Parti Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları, “İftara 5 Kala” projesi kapsamında bu yıl da sürdürüyor.

Rahmet ve bereket ayı ramazanda paylaşma ve yardımlaşmanın en güzel örnekleri sergilenmeye devam ederken, iftara yetişemeyen yolcu ve çalışanlara dağıtan AK Gençler taktir topladı.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat, gençlik kolları üyeleri ile birlikte “İftara 5 Kala” projesi kapsamında vatandaşlara kumanya dağıttı. Özellikle trafik akışının yoğun olduğu iftar saatlerinde yolda olan sürücüler ile çalışan vatandaşlar dağıtılan kumanyalarla oruçlarını açtı.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat, “Projemizle bir şekilde iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza kumanya ikram ediyoruz. Ramazan ayı dolayısı ile iftara yetişemeyen, iftar saatine yolda yakalanan vatandaşları iftarlarını açmalarına vesile olduğumuz her vatandaşımızın huzuru ve mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur” açıklamasında bulundu.

Altunpolat, “İftara 5 Kala, etkinliğimizle paylaşma sorumluluğumuzu yerine getirmek amacıyla iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza hazırladığımız kumanyaları ikram ediyoruz. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın ve İslam Âleminin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM