• DOLAR
  13,5233
  %0,38
 • EURO
  15,3152
  %0,29
 • ALTIN
  797,39
  %0,49
 • BIST
  1.910,29
  %-5,02
AK GÖVDE GÖSTERİSİ

AK GÖVDE GÖSTERİSİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın prensipleri ile İl Başkanlığına atanan ve 7. olağan kongrede güven tazeleyen AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer’i Boğazlıyan bağrına bastı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat İl Teşkilatı Boğazlıyan’a çıkarma yaptı. AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen toplantıda bir araya gelen AK Teşkilat daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret etti, onların sorun ve beklentilerini dinledi.

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Boğazlıyan’a gelerek teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. İlçelere tanışma ziyaretlerini Boğazlıyan’la sürdürdü.

Bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın prensipleri ile İl Başkanlığına atanan ve 7. olağan kongrede güven tazeleyen AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, yönetim kurulu ile birlikte Boğazlıyan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Burada; Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ovaket Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ve Belediye Meclis üyelerinin yanısıra İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile partililer ve çok sayıda Boğazlıyan halkının katılımı ile pandemi kuralları çerçevesinde toplantı gerçekleştirildi.

AK Parti İlçe teşkilatını tebrik eden İl Başkanı Yusuf Başer, hep birlikte Yozgat’ımıza Boğazlıyan’ımıza ve bölgemize güzel hizmetlerde bulunacaklarını dile getirdi.

“Buraya gelirken yönetim toplantısına geldiğimi düşünüyordum gördüm ki seçime gelmişim hepinizi bir arada görmek mutlu etti beni” diyen Başer, hem Yozgat hem de Ülke gündemiyle ilgili mesajlar verdi.

Başer, AK Parti’nin 2023 hedeflerine hep birlikte daha güçlü bir adımlar ile sürdürmeye devam edeceklerini belirterek, “2023 seçimlerinin önemine değindi. AK Parti’nin 2023 hedeflerine hep birlikte daha güçlü bir adımlar ile sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Günü birlik siyaset çalışması yapmadıklarını  belirten Başer, “Vatandaşlarımızın gönlüne dokunmak için hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz. Bu yönde fedakarlık göstererek her zaman sahada çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başer, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti  İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye özverili çalışmalarından dolayı da ayrıca teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

“Boğazlıyan da bugün bu tabloyu görmek bizleri mutlu etti. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühlerinin yerine geldiği bende büyük bir kanaat oluşturdu. AK Parti 2002’den 2020’ye kadar tüm ilçelerimizde tüm ülkemizde çok büyük hizmetler yaptı. Bakıldığı zaman devasa hizmetler 18 yıl boyunca hava yollarıyla, üniversiteleri ve hastaneleriyle inanın sayılamayacak kadar büyük hizmetler yaptı. Bir yerde bir eksiğimiz vardı; o da “gönül projesi” bu projeyi de inşallah 2002 ruhu ile il ve ilçelerimizde gerçekleştirme gayreti içerisinde olduk, bunu da başaracağız.

Ben Cumhurbaşkanımızın davasında yol arkadaşlığı yapmış herkese teşekkür ederim.  Bu anlamda her kademedeki arkadaşımız bizim için kutsaldır. Türkiye artık eski bir Türkiye değil, güçlü bir Türkiye… Dünya bizim güçlenmemizden korkuyor. O yüzden set koymaya çalışıyorlar. İçte de bazı guruplar var. Ama Türkiye güçlü hedef yolundan asla sapmayacaktır.

Ayrıca; Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay’a projeler sunduk. Oktay, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın başta OSB olmak üzere çalışmalarından övgüyle bahsetti. OSB ile hem Boğazlıyan’ın kalkınması hem de Yozgat’ın kalkınmasına çok ciddi önder olacaktır. Bu hizmetleri ibadet aşkı ile yapıyoruz. Ben iki dönem Yozgat’ta belediye başkanlığı yaptım. AK Parti’nin destek ve katkıları ile Yozgat’ı köy görünümden şehir görünüme dönüştürdük.”

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, AK Parti Yozgat Teşkilatının ziyaretlerinin kendilerine ve teşkilata büyük moral ve heyecan verdiğini belirterek, “Bir süre önce İl Başkanlığı görevine seçilen Yusuf Başer’in bu görevinde de başarılı olacağına inanıyorum. Birlikte güzel hizmetler yapmayı umuyoruz. Bölgemizi daha iyi noktaya getirebilmek için davamız, mücadelemiz bir. El ele verip inşallah güzel işler yapmaya çalışacağız. Bizler el ele çalışmak durumundayız. Hepimizin ortak noktası vatandaşına hizmet etmektir.

Bölgemiz için ne yapılması gerekiyorsa özveri, birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bölgemizin daha da gelişmesi için mücadele vermeye devam edeceğiz.” dedi.

İl Başkanı Başer, daha sonra esnaf ziyaretinde bulunup, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti, çalışmalar ve projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM