• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
AK HEYETTEN ESNAF ODASI ZİYARETİ

AK HEYETTEN ESNAF ODASI ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve beraberindeki heyet, Odalara ve Sivil toplum kuruluşlarına yönelik gerçekleştirdikleri ziyaretleri Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifiyle devam ettiler.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, ziyaretler kapsamında oda başkanlarına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette; Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nuri Erkoç’la bir süre görüşen heyet, Boğazlıyan ve ülke gündemindeki konulara dair değerlendirmede bulunuldu.

Pandemi tedbirleri kapsamında gerçekleşen ziyarette, esnaf ve sanatkar camiasını gezerek esnaf ve sanatkarların nabzını tuttuklarını belirten Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, esnafların ekonominin vazgeçilmez yapı taşlarından birisi olduğuna dikkat çekti.

Ziyaretlerde sivil toplum kuruluşları ve değerli oda başkanlarıyla bir araya gelerek sohbet ettiklerini anlatan Başkan Düğenci, “Esnaf ve sanatkarın durumu ile ilgili istişarelerde bulunduk” dedi.

Esnafın bulunduğu şehirlerde yaşam kalitesinin de arttığını ifade eden Başkan Düğenci, “İlçemizde de çok köklü bir esnaf geleneği vardır. Son derece kıymetli esnaf ve sanatkarımız vardır. İşini, geleneğini kendine şiar edinen ve adeta birer çınar olan esnafımız, ilçemize değer katmaktadır. El emeği ile çalışan ve dürüstlükten taviz vermeyen bütün esnaf ve sanatkarlarımıza şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Başkan Osman Düğenci, Odalar ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretleri düzenli olarak yaptıklarını belirterek, sorun, öneri ve istekleri dinlemek amacıyla ziyaretler yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nuri Erkoç ise, ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

“Esnafımız Boğazlıyan için değerlidir”

Erkoç, ilçe ekonomisinde önemli bir rolü olan esnaf ve sanatkarların Boğazlıyan için değerli olduğunu belirterek, “Esnaf ve sanatkarlarımız Boğazlıyan’ımıza değer katmaktadırlar. Ziyaretlerinden dolayı AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum. Esnaf ve sanatkarların durumu ile ilçe ekonomisine yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Bu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir” dedi.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM